<< Aerith Morgenstern >> popc0rn

12. října 2016 v 19:16 | << JACKER >> |  CHARAKTERY VE HŘE

<< Aerith Morgenstern >>


ALIAS: << V baru známá jako Černá perla >>
ZAMĚŘENÍ: << Jacker >>
VĚK: << 24let >>
POHLAVÍ: << Žena, bisexuál >>
STATUS: << ALIVE >>

_____________________________________________________

DOVEDNOSTI:
<< Vzhledem k jejímu odvážnému povolání byla nucena naučit se bránit vlastníma rukama. Dost často totiž dojde na různé potyčky, v kterých jde o krk. Neznamená to ale, že když jí dáte do ruky střelnou zbraň, tak že nebude vědět, co s ní má dělat. Lehké a menší zbraně ovládat zvládá, a s čím jí to ale vůbec nejde, jsou nože a velké střelné zbraně, jako například kulomet nebo sniper. No jo, ulice vás naučí, ale ne všechno.
Mezi její největší dar a dovednost však patří hudební sluch, který má a umí velice dobře tančit. V baru, kde pracuje nemá problém si získat téměř jakéhokoliv muže. Sex appeal ji rozhodně nechybí. Nikdy ji však nešlo lhát a když se o to pokouší, vždy má rudé uši a je snadno zmanipulovatelná.
///SCHOPNOST : Jacker XVIII - Luna
CHARAKTERISTIKA :
<< Dívka, kterou s její výškou přeroste každý druhý. Měří pouhých 161 cm a váží 53 kilo. Má štíhlou a atletickou postavu, za kterou se nemusí vůbec stydět. Ženské křivky samozřejmě také nechybí a nutno podotknout, že svých předností umí dobře využít.
Černé vlasy připomínající noční oblohu dosahují až k jejím bedrům a zvýrazní její světle modré oči. Ty vás mohou upoutat na první pohled, jelikož svítí na dálku. Rozjasňují její jemnou tvář, ale zároveň ji dodávají dospělácký a přísný výraz. Nechybí ani piha krásy, která je umístěná pod levým okem spíše ke spánku. Zbytek pleti má bezchybný jak novorozené dítě.
Pod oděvem, který nejraději nosí volnější a v tmavých barvách, však skrývá větší mateřské znaménko. Je to flek připomínající mapu, kdy kůže je tmavší než okolní a hrubší. Umístěno je převážně na boku u beder a táhne se přes bok, kam zasahuje kousek na břicho. Na kráse ji to ale neubírá a stále zůstává svá a sebevědomá.
Aerith žije ve slumu, v jenom polorozpadlém domě, kde je obyvatelná jen jedna místnost, ale i tu si dokázala přizpůsobit sobě a svému stylu. Beztak se domů chodí více méně jen vyspat, protože je převážně v práci, a to hlavně v noci. Žije jen s matkou, jelikož je samotářské povahy a od lidí se spíše distancuje. Přítele nemá a ani nikdy neměla, takže neví, jak se ve vztahu chovat a co to obnáší, nicméně po ničem takovém netouží. Ani by to nedělalo dobrotu.
V klubu pracuje od svých 18 let, kdy jí zemřel otec, a matka onemocněla. Byl to nejjednodušší způsob, jak si vydělat peníze na léky pro matku a na živobytí. A to platí do dnes.
Černá perla, jak ji s oblibou říkají v baru "Escape", kde pracuje jako tanečnice u tyče, je přezdívka, která ji nikterak nevystihuje. Možná tak její hezkou tvář, kterou si získá ne jednoho muže a havraní vlasy, které ji sahají až po bedra. Každá tanečnice však potřebuje svůj pseudonym, pravé jméno totiž zná jen málo kdo, díky čemuž se alespoň trochu chrání. I když podle Aerith je to vcelku nesmyslné.
Prací v klubu dostala řádnou lekci do života a otevřelo ji to oči. Peníze jsou v dnešním světě a v dnešní době to nejcennější a získat je, je těžší a těžší. Nikdy se však nesnížila k tomu, aby prodala svoje tělo a svou čest, takže na svůj věk je stále panna. Což je překvapující i vzhledem k práci.
Dlouho pracovala pouze za barem, kde si získala svoji tvrdou, odhodlanou povahu a drzý jazýček. Potřebovala však více peněz a tak se nechala zaměstnat jako jedna z dalších tanečnic u tyče. Ne že by z toho byla nadšená, ale léky pro matku byli stále dražší. Na oblíbenosti mezi tanečnicemi však moc nezískala, jelikož se nikdy nevysvlékla úplně. A to právě kvůli jejímu znaménku. Neznamená to však, že si na sebe neumí vydělat, to je. Kroutit se umí parádně, což je její největší plus. Ohebnost, rychlost a rytmus. Nechybí ji ani hudební sluch, díky kterému nemá problém přizpůsobit své pohyby žádné písničce.
Povahově by se dala zařadit mezi složitější osoby. Ne moc lidí ji mnohdy rozumí, protože jednou se chová, jakoby se nic nedělo a podruhé strašně jančí a lítá všechno kolem ní. Je náladová a výbušná, což je poznat na první pohled.
Pokud má však dobrou náladu a nic ji netíží, tak se dokáže bavit, uvolnit a otevřít téměř komukoliv. To však způsobuje, že je snadno zmanipulovatelná a uvěří vám téměř cokoliv. Dá se snadno vodit za nos, a pokud k tomu přidáte nějaké gentlemanské gesto a vykouzlíte jí úsměv na tváři, třeba i jen obyčejnou květinou, naprosto si ji získáte.
To ale neznamená, že pokud ji navštívíte i další den, bude to tatáž osoba. Pokud se špatně vyspí nebo ji někdo naštve, a že k tomu občas stačí maličkost jako třeba, že jí přerovnáte stůl nebo přeskládáte ručníky a oblečení, dokáže se pěkně rozjet. Slušnost jde stranou a to ve všem. Nejde daleko pro ránu a slovník má dost ostrý a neslušný. Často při hádkách myslí hlavně na sebe a upřednostňuje sebe samu. Je vztahovačná a snaží se vás tkz. setřít.
Na druhou stranu, pokud se s někým pohádá nebo někomu ublíží, většinou je to ona, kdo se omlouvá první. Nevydrží se na někoho dlouho zlobit a nebavit se s ním. Vždycky jí začne hlodat svědomí a brzy si uvědomí, že to co řekla, kolikrát nebylo k věci a fér.
Má ale i jiné světlé stránky, jako je její cílevědomost a odhodlanost pro věc. Když se pro něco nadchne, vždy to dotáhne do konce a jde si za svým. Nikdy si nenechá nic vymluvit, obzvlášť když ví, že má pravdu. Ráda taky dělá druhým radost a to obzvláště těm, které miluje a kteří ji jsou blízcí. Pro ty by byla ochotná se snad i rozkrájet, jelikož všichni její kamarádi jsou druhá rodina. Pud sebezáchovy ale má a funguje dobře.
A nakonec, jako zajímavost by se dalo uvést to, že má dost často noční můry. Je to spjato s její schopností Jackera, kdy může procházet sny různých lidí a měnit jejich úsudky. O tom však nemá ani páru a všechno bere pouze za obyčejný sen, po kterém, když se vzbudí, je spíš unavená než odpočatá.>>
___________________________________________________________________________________________________
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama