<< Andrew Milkovich >> Wolf-Queen

20. října 2016 v 12:25 | << GUILLOTINE MEMBER >> |  ARCHIV POSTAV v HIJACKERU

<< Andrew Milkovich >>

ALIAS: << Ve slumech známý jako Meelo. Přátelé, kdyby nějaké pravé měl, by mu říkali asi Andy >>
VĚK: << 19 >>
ZAMĚŘENÍ: << GUILLOTINE - informátor >>
POHLAVÍ: << Muž - Pansexuál ( Když se mu někdo.. nebo něco líbí, tak neřeší jeho/její pohlaví ) >>
STATUS: << ALIVE >>
_____________________________________________________

DOVEDNOSTI:
<< Vzhledem k tomu, že se v krizových situacích řídí heslem "Kdo uteče, vyhraje" je v běhání a kličkování mezi ulicemi Slumů značně zkušený. Co se týče jeho bojovvých schopností… přepere ho i holka. S chladnými zbraněmi to neumí a kdyby se mu do ruky dostala střelná zbraň tak si pravděpodobně vystřelí své zbývající, zdravé oko.Je to však profesionální lhář. Ať už jde o prosté přikreslování pravdy nebo komplikované lži větších rozměrů, jeho lži jsou perfektní. Za celý jeho život se mu ještě nestalo, že by se do své vlastní lži zamotal nebo se v ní zasekl. Pro dobrou lež je však potřeba odhadnout lidi. Často ví jak a co na toho učtitého člověka platí a jak zapůsobit. Občas tuhle dovednost používá i když jde jen o flirtování. >>
CHARAKTERISTIKA :
<< Andrew je dítě slumů, nebo tak o sobě často rád smýšlí. Měří necelých 174cm a váží 67kg. Má tmavě hnědé vlasy, které si ale pravidelně barví na černo a udržuje je v krátkém střihu. Vlasy si většinou sčesává z obličeje, nemá rád, když mu padají do očí a občas je i geluje, aby jim dal i jiný tvar než jeho typické vrabčí hnízdo. Má samonabíjecí oční implantát místo levého oka o které přišel. Je to ovšem poněkud nekvalitní krám, kterému co chvíli vypadnou barvy, takže se stává, že na levé oko vidí černobíle. Implantát se pak musí resetovat sekvencí tří rychlých mrknutí, dvousekundového zavření oka a dalších dvou mrknutí. Pak trvá dobré tři vteřiny, než oko zase naběhne. Během té doby je na něj slepý. Duhovka umělého implantátu je také skoro o odstín světlejší než jeho zdravá, která má tmavě šedou bravu, takže vypadá jako by měl heterochromii.. Navíc na fotkách vždy vypadá jako by svítilo červeně.
Má hezkou, sportovní postavu, ale není nijak zvlášť nasvalený, jelikož neposiluje. V koncdici ho drží jen každodenní toulání se slumy a časté běhání. Na jeho těle nenajdete ani piercing ani tetování. Obojí se mu líbí a vlastně by měl hned několik nápadů na to, co si kam vytetovat. Má to však malý háček. Má panickou hrůzu z jehel a jim podobných předmětů. Vidí-li jehlu, nejdřív ztuhne pak se rozklepe se a pak začne histerčit. A že umí histerčit prvotřídně. Občas to pro někoho může být i šok, jelikož Andy jinak působí hodně flegmaticky a tak nějak, že s ním nic moc neotřese. Proto když pak začne vyvádět hůř jak ženská co viděla pavouka, může to být pro někoho dosti překvapující.
Jak už bylo řečeno, jeho povaha je hodně flegmatická a více méně pozitivní. Nebojí se však ozvat a vyjádřit svůj názor, občas to dělá i pěkně kousavě. Když ale potřebuje díky situaci svůj názor poupravit, nedělá mu to vůbec žádný problém a zní to jako by to byl jeho pravý, upřímný názor i když to může být jeho opakem. Umí se dobře lísat a lichotit lidem od kterých něco chce a potřebuje. A nebo když se potřebuje vylhat, vylísat a vylichotit ven z průšvihu kam ho občas jeho názory dostanou. Druhou možností jak se z problémů dostat ven je rychlý úprk. Andy celkově němá moc zábran, zvláště pak né, když něco chce nebo něco potřebuje. A tyhle zábrany nemá vůbec v ničem. Pro informaci (nebo i peníze, když je na dně) je schopný se vyspat s kýmkoliv, jakkoliv. Nebrání se ničemu. V tomhle ohledu je poněkud ctižádostivý a sobecký- Když něco chce nebo potřebuje, jde si za tím a neohlíží se na nic jiného. Kdyby to uměl, asi by i pro kýženou věc zabil, nicméně kdyby se doopravdy snažil někoho zabít nebo někomu ublížit, zranil by leda tak dám sebe.
Rád s ostatními flirtuje, jelikož je to jedna z nejsnažších cest jak něco získat, zvlášť, když se umí naladit na něčí notu. Většinou to hodně zkouší na cizince, které nezná. Na své známé to tolik nezkouší. Jen na ty na které to platí. Upřímně, někdy se chová jako prvotřídní děvka. Má štěstí, že má docela atraktivní obličej, jinak by mu to tolik neprocházelo. Neumí kreslit a když píše občas to po sobě neřečte ani on sám. Nemá ošklivý hlas, ale zpěv taky není jeho doménou.
Co se jeho inteligence týče…. No není úplně nejchytřejší, ale nikdo o něm nemůže říc, že je to úplný debil. Dokud ho někdo neuvidí vařit. Jelikož to je naprosto jiná. Dokáže připálit snad i vodu a jeho největší kuchařské umění je, že umí strčit pizzu do své staré mikrovlnky, která funguje na dobré slovo (a občas dobře mířenou ránu z boku) Jí pouze sýrovou pizzu jelikož nesnese rajčata v jakékoliv podobě. Jakmile je cítí nebo vidí, zvedá se mu žaludek a když se mu nedejbože dostane do pusy, jeho jindy nulový dávicí reflex se dostaví v plné síle. Nesnáší mlíko, ale pije kakao. Ovšem jen horké k snídani, studené kakako je dle něj kentus. Nemá rád tlusté maso a klišky. Miluje kyselé - zelí, maliny, jablka, bonbóny. Cokoliv. Sladké a slané má rád taky, ale není na to tak ujetý jako na kyselé. Není v jídle vybíravý. Je to více méně popelnice co sní cokoliv až na výše zmíněná rajčata, tlusté maso a klišky. Má dobrou toleranci na alkohol a občasně kouří.Jediné do čehose snaží jakž takž držet dál jsou drogy.
Nesnáší déšť. A zimu celkově. Má rád teplo a doma se často balí do jedné ze svých chundelatých dek. Těch má celkem dvanáct a nedá na ně dopustit. Miluje všechno fufaté, chundelaté a semišové. I zvířata i když vždycky pšíká, když se dostane do kontaktu s pravou srstí. Je dost možné, že má alergii. To se však jen může dohadovat, jelikož u doktora nebyl pravděpodobně nikdy.
Co se týče jeho oblečení má dva styly. Pracovní a nepracovní. Jeho nepracovní oděv se většinou skládá z džínů nebo tepláků, tenisek, trika, nějaké mikiny popřípadně bundy. Nic extra zvláštního, nic co by přitahovalo pozornost.Je to pro dny, kdy chce být v klidu doma a nebo se jen projít kolem nejbližších bloků a zase se vrátit domů. Jeho "pracovní" oděv je však … vyzývavý. Nosí ho když ví, že se bude snažit z někoho něco vymámit. Ať už to jsou informace nebo peníze. Nosí pak úplé černé kalhoty s páskem, tričko s V výstřihem nebo košili a svojí oblíbenou hnědou,koženou bundu s přeskami a s šedo-zlatou kožešinkou. K tomuhle oděvu si bere i lesklé, černé boty s cvočky na stranách a většinou se vyzdobí i nějakými cetkami na krk a ruce. Vzhledem k tomu, že informace získává jen z prostředí slumů, nevadí že v tomhle oblečení vypadá trochu jak děvka. Spíš možná i naopak. Možná je to zvláštní způsob jak z někoho tahat informace, ale jemu to zatím docela vychází.
K jeho současnému bydlišti se dá říct jediné - Je to díra. Je to jedno znejprostších, nejošklivějších a taky nejlevnějších bydlení ve slumech. Kousek od Úlu. Je to ale jediné co si Andy může dovolit a má tam více méně vše co potřebuje . ledničku, mikrovlnku, vařič co používá místo stolku, futon na spaní, svých dvanáct fufatých dek, nějaké krámy okolo, oblečení a svůj mobilní přístroj, který je jeho nejcennějším majetkem.
Pokud jde o jeho minulost, je to typické dítě ulice. Na svoje rodiče si nepamatuje a ani neví co se s nimi vlastně stalo. "Vychovával" ho majitel jednoho starého pajzlu ve slumech. Pamatuje si že mu tam drhl podlahu a občas skončil v něčí posteli. Jméno toho podniku se mu vykouřilo z hlavy už před jakou dobou a upřímně na to nechce vzpomínat natož o tom mluvit. Stejně jako nemluví o tom, jak pak každý den šlapal chodník, protože měl hlad a neměl střechu nad hlavou. Rád ale mluví o tom, jak přišel o oko. Tahle historka se liší podle toho komu jí říká a často se obměňuje- Základní informace jsou však vždy stejné - pouliční rvačka, nešťastná náhoda, štřep skla v oku a implantát nulové kvality. To jak to bylo doopravdy, nebo jak se vůbec dostal k implantátu, to už ví asi jen on sám. Když se ho ale zeptáte, určitě vám něco odpoví.
O čem ale už vůbec nemluví je fakt, že se přidal do organizace Guillotine jakožto infromátor a čmuchací pes. Měl docela kliku, že společnost byla vůbec ochotna ho vzít, jelikož jinde práci moc nenašel. Na fyzickou práci v Úlech se nehodil, technice nerozumí ani žbla a mytím podlah a hajzlů v různých podnicích se živit nechtěl. A nic jiného pro něj k mání nebylo a mohl být ulhanější, vyzývavější a nebo sebectižádostivější jak chtěl. Fakt, že by se dřív nebo později provalilo to že vzato kol a kolem je na jakoukoliv normálnější práci ve slumech nepoužitelný, změnit nedokázal. Je docela záhadou, proč ho vůbec společnost zaměstnala, snad za to může jeho znalost slumů, kde strávil celý život. To že se stal informátorem mu zajistilo střechu nad hlavou, neboť mu společnost platí životní minimum. Příplatky ( a občas hezké příplatky) však dostává za každou, použitelnou informaci co ve slumech zaslechne nebo z někoho vymámí. Čím větší hodnota informace, tim víc dostane zaplaceno. Je to dost hop nebo trop. Jeden měsíc si žije ve svém bytě jak král a další měsíc si musí doslova vyšlapat peníze na jídlo jinak by umřel hlady. Jeho snem je získat informace o jackerovi, jakémkoliv z nich. Tvrdí, že za tuhle informaci by ho přinejmenším zasypali zlatem. Nebo si to alespoň bláhově myslí. >>
___________________________________________________________________________________________________
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama