<< Awen Saeran >> Born-Villain

19. října 2016 v 14:37 | << SOULSEEKER >> |  ARCHIV POSTAV v HIJACKERU

<< AWEN SAERAN >>


ALIAS: << Unknown >>
ZAMĚŘENÍ: << Soulseeker - Skrze své dovednosti se živí jako vývojář a programátor, případně i hardwarem samotným >>
VĚK: << 21 >>
POHLAVÍ: << Muž, ačkoliv se ne vždy chová zcela dle své orientace - Jeho psychika samotná je poněkud složitou záležitostí, než aby bylo možno popsat ji tak jednoduše. >>
STATUS: << ALIVE >>

_____________________________________________________

DOVEDNOSTI:
<< Jediným světem, ve kterém se Awen vždy dokázal perfektně pohybovat, byl již od jeho útlého dětství svět bitů nahrazujících písmena, bytů namísto slov, bloků tvořících myšlenky.
Tomu také odpovídají jeho schopnosti - Pokud byste hledali někoho pro jakýkoliv úkon, k němuž stačí klávesnice, byl by právě Awen tím pravým. Spolu s tím souvisí i jeho dovednosti ohledně hardware - Ve své oblasti je jako špičkový chirurg. Co se zbraní týká, upřednostňuje (nebo spíše jsou jeho vyloženou slabostí) řezné zbraně - Je doslova uchvácen noži, dýkami, stejně tak mu ke spokojenosti ale stačí i pouhé nadměrně naostřené nůžky.
Co však získává na výše zmíněných dovednostech, ztrácí na stránce fyzické - Jako Souseeker je samozřejmě do jisté míry obratný a silný, ale fyzické schopnosti nesahají výše než k podprůměru; je tak odkázán na využití vlastní nízké váhy k obratnosti, protože když přijde na sílu, je většinou on tím slabším článkem. >>
///SCHOPNOST : Fragment Nullae - The Fool
CHARAKTERISTIKA :
<< Na první pohled může Unknown působit spíš jako uzavřené dítě, než jeden ze Soulseekers - Jen prvních pár minut jeho přítomnosti však leckd dokáže poukázat na pravý opak, jenž je pravdou. Ačkoliv by ho každý odhadoval na o alespoň tři roky méně, než skutečně má, je vcelku znatelně vysoký, stejně jako poněkud hubený, což je jeho jedinou výhodou, přijde-li na fyzický střet, jemuž se ostatně mimo jisté momenty své lability úspěšně vyhýbá. Vlastní sněhově bílou, na svůj věk poněkud malou kočku, na kterou kdysi narazil na ulici, pod jménem "Kernel", připomínajícím okolnosti, pod kterými ji nalezl. Na spodní části tváře často nosí černou masku.
Trying to hide own sh*ts behind the sins
And the honesty
Became a theatre
We're living together in a dirty little performance
And I'm The Fool
And I'm Fine
I am no more than a part of the audience
To jeho jednou z mála 'hmatatelných' vzpomínek na jeho mlhou zahalenou minulost - Nápis na zdi je od noci, kdy jeho život nabral poněkud opačný směr.
Již od vytvoření byl velmi citlivým - Velmi vnímavě reagoval na veškeré vnější podněty, zajímal se o důvod, proč co jak funguje, chtěl pochopit, poznat, stejně jako ovládnout.
Právě ona citlivost mu umožnila nalézt někoho, kdo mu byl velmi blízký; prvního člověka, kdo byl schopen pochopit veškeré pochody uvnitř jeho hlavy, kdo byl schopen porozumět. Není toho mnoho, co by si Unknown z oné části minulosti pamatoval - Nejvíce však v jeho mysli utkvěla chvíle, kdy dotyčný skončil v nepříjemné situaci, balancující na hraně smrti, a jediným, co mohl Awen udělat, bylo připravit ho o jeho Fragment, aby se pro nepřítele stal bezcenným. Něco, co zajistilo cestu ze zdánlivě bezvýchodné situace, a zároveň umístilo nenávist a zahořklost do hlubin Sevenovi duše. Jak se k němu obrátil téměř bratr zády, začal se mladý Soulseeker uzavírat do sebe, začaly chyby, způsobené při tvorbě jeho vědomí, vystupovat na povrch. A jako každá zášť, i ta jeho bratra jednoho večera dostála vyvrcholení - A jediné, na co si z ní Unknown vzpomíná, byly stěny potřísněné krví, těžké vydechování, život, unikající zpod jeho rukou. Nevzpomíná si, zda nakonec šlo o sebeobranu, nebo zda té noci poprvé ztratil kontrolu sám nad sebou bez vnějšího vlivu - Pravdou však je, že té noci začalo peklo i osvobození zároveň.
Unknown je nyní ve stádiu balancování ve vlastním vědomí, na velmi tenké hraně mezi genialitou a naprostým šílenstvím. Díky Fragmentu Nullae, který mu po jediném člověku, k němuž si kdy vytvořil pouto, zbyl, je schopen onu balanci vcelku dobře udržovat - I tak se však jednou za čas ona bariéra prolomí, a Awen na pár hodin, někdy dní, naprosto ztratí vědomí. Když přijde zpátky ke smyslům, v jeho paměti je jen prázné okno. I přes rozpolcenost, těžší formu schizofrenie, stavy úzkosti, kterými jako jedinými trpěl vlastně úplně vždy, se však zdá být velmi vyrovnaným, někdy až "roboticky" fungujícím - Je těžké pochopit, co se mu kdy honí hlavou, a i pro ty, kterým by se to podařilo, by to pravděpodobně byl přílišný zmatek na pochopení. Vůči okolí je velmi uzavřený a defenzivní, především po snaze o "brainwashing" jeho mysli a o manipulaci ze strany systému v pokusu ovlánout vše - Stejně často však působí i právě opačně; snad až jako psychopat, hledající ve své šílenosti cokoliv nabízejícího pomocnou ruku pro vytažení ze stereotypu reality. Po zkušenostech s oním Jackerem je částečně paranoidní, v jakémsi strachu z dalšího podvedení. Zvláštností je, že narozdíl od předchozího majitele Fragmentu, on jeho schopnost vnímá jako řetězy, ne rudé nitě - Těžko však říct, zda je tak skutečně vidí, nebo jde jen o další pokřivenost reality, způsovbenou jeho schizofrenií - Vnímá tak ale v podstatě celý svět, vytvoření systémem; jako řetězy, držící všechny v tom, k čemu byli vytvořeni. Právě pro své časté hackerské útoky na systémy Shambala si vysloužil přezdívku Unknown. Paradoxem je, že nejednou už jeho přezdívka byla spojena s jeho vzhledem, a i přesto je schopen se nadále volně pohybovat - Díky svým dovednostem případné pro něj nebezpečné záznamy průběžně maže, jakmile někdo zaregistruje jeho vzhled a spojí ho s ním, stopy během chvíle zmizí; a právě proto je tak žádaný v ilegálních organizacích, kde je velmi dobře placen. Jako jistý únik, něco, co mu pomáhá se držet v jisté harmonii, Awenovi slouží umění - Je jako jeho slabost, je způsob, kterým je schopen vše ventilovat, a držet se tak dostatečně vyrovnaným pro odvádění své práce, ať už jde o poezii, hudbu, či malování, podle dané nálady - Pokud si však nemůže dovolit věnovat čas ničemu výše popsanému, přichází na řadu o něco odlišný druh z jeho praktik; Awen je uživatelem drog. Díky své genialitě sice ví vcelku dobře, jakým z nich se vyvarovat, a jak si udržet takové dávky, aby si jeho tělo nevytvořilo toleranci ani závislost, zároveň však pro někoho s jeho myslí jde o značně riskantní činnost. Protože si toho je vědom, omezuje to jen na období pravé nouze, přicházející většinou jen v obdobích, kdy ho tlačí čas a on se musí věnovat jediné formě, kterou opravdu ovládá, při své cestě za zničením svého největšího nepřítele - Systému. >>
___________________________________________________________________________________________________
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama