<< Chrollo Evans >> Virrier

14. října 2016 v 14:58 | << SOULSEEKER >> |  CHARAKTERY VE HŘE

<< CHROLLO EVANS >>

ALIAS: << RIDER >>
VĚK: << 25 >>
ZAMĚŘENÍ: << SOULSEEKER I Vlastník fragmentu XX.
I Bývalý člen Guillotine >>
POHLAVÍ: << ŽENA - bisexuál>>
STATUS: << ALIVE >>
_____________________________________________________

DOVEDNOSTI:
<< Je to ten typ ženy, která si udělá všechno sama. Nevadí jí vrtat se v motoru či v elektronice, má na to dá se říct talent. Opraví si co potřebuje, většinou jí na to stačí chvíli přemýšlet. Je dost inteligentní a šikovná. Ráda improvizuje. Zvládá základy sebeobrany z doby kdy pracovala pro Guillotine, vyzná se ve zbraních a jejích používání. Dává sice přednost starším typům jako je třeba Beretta, ale dokáže si poradit i s novějšími zbraněmi. >>

///SCHOPNOST : Fragment XX. - Schopnost potlačit ostatní fragmenty natolik že nejsou schopné ničeho, nebo naopak znásobit jejich síly. Také přirozené schopnosti Soulseekerů.
CHARAKTERISTIKA :
<< Chrollo není moc komunikativní je jednoduchá a strohá, když jde o mluvu. To nejdůležitější vždy řekne na rovinu i kdyby to mělo někomu ublížit. Defakto její jedinou společností je kočičí AllMate jménem Lily. Je to starý typ, měl napodobovat perskou kočku, ovšem tento typ měl jedinou vadu poruchovost baterie - není tak bezúdržbový jako nové typy, ale Chrollo si Lily váží ze všeho nejvíce, proto jí vždy opraví. Lily má ale oproti novým Allmate vyhodu není napojená na systém Shambala. Dejme tomu, že právě tato bílá věc je jediné co jí před a po resetu zůstalo. Chrollo je ten typ, který si nejdřív všechno nechá projít hlavou a pak mluví či koná. Z prvního pohledu se může zdát velmi opovrhující žena. A bohužel, tenhle dojem z ní zůstane, protože vám nedovolí, aby jste jí poznali lépe. Nesnáší dlouhé chození okolo horké kaše, když chce někdo něco říct, ať to řekne hned - nejvíc jí dokáže naštvat někdo kdo začne mluvit a pak nedořekne to co chtěl sdělit. Je nekompromisní i kdyby se jednalo o uplakané dítě, nechá ho na ulici. Možná mu dá deštník nebo bundu, ale tím její ochota o druhé končí. Krutá myslíte ? Zase tak úplně krutá není, když se dostanete přes tu obrněnou slupku a zaměříte se vyloženě jen na Chrollo zjistíte že je to docela ochotný a milý člověk. Jen nedokáže příliš přemýšlet o druhých. Je zahleděná do budoucnosti, stejně jako pitbull který čeká na kost, stejně tak tahle dívka čeká na možnost kdy vrazí nůž do srdce téhle společnosti a skoncuje se systémem Shambala.
Tři roky si od posledního resetu vzpomíná kdo byla. I když její paměť se sama obnovuje a někde v zákoutích jsou vzpomínky v mlze. Jediné co doopravdy ví, je že z hlouby své duše - uměle vytvořenou společností Nest nenávidí nynější systém a Reset. Každý by měl mít možnost volby, za tímto názorem si stojí a hledá k sobě spojence, aby mohla odhalit zbylá tajemství vlády Metropholu. To že její vzpomínky obsahují i pěknou řádku let u Guillotine jako naháněč Jackerů je kaz na kráse utopické představy o míru a svobodě.
Právě zde se naučila bojovat, myslet v akci a využít všech možných prostředků pro splnění mise a zajetí cíle.
Její jméno je v databázi dobře známé.
Dejme tomu že je jako rytíř co stojí před obrovským drakem. I když na to nevypadá má ráda pohádky, staré knihy, ovšem dostat se k nějaké zachovalé, kterou nikdo ve slumu nečetl je skoro nemožné, pár ve sbírce má ale jsou to klasiky. Když už nic jiného alespoň si najde čas na trhu občas objeví i audio nahrávky což je při práci a starání se o motorku docela výhodné. Je to domácí kutil, když najde něco co jí zaujme koupí to, opraví to a zase vyšle do špinavé země vyhnanců - slumu. Chrollo je vlastníkem dvou podniků, jeden jí vydělává a druhý jak to říct prodělává. Tím hlavním zdrojem příjmů ve slumu je obchod jménem Re:birth což je zastavárna i oprava všemožných věciček v tomhle malém obchodě s dílnou najdete po komunikátory, čipy, baterie, kabely až po nejrůznější vlastní výrobky na usnadnění žití.
Druhý podnik si domyslete, nese jméno jejího Allmata. Tušíte ? Správně.
Většinou jí zastihnete právě v obchodě Re:birth nebo jak projíždí slumy na černé motorce [ Ducati Scrambler Dirt Tracker ]
v černém oblečení, moc lidí kdo vlastní takovou motorku tu není a když ano, tak jsou to většinou gangy a ty jezdí v tlupách. Ovšem na motorce nikde moc nestaví. Lidi jí přezdívají zkrátka jen RIDER, anižby věděli kdo to je a jak vypadá. Černý jezdec slumů / legenda.
Když se Chrollo nevyskytuje zrovna v obchodě tak za ní zaskakuje stařičký pán jménem Yvan Rusterhman, který většinou si čte noviny a nevnímá co se kolem děje.
Chrollo miluje kočky a černou kávu bez lžiček cukru a rychlou jízdu. Je to asi stereotyp který člověk po tolika letech vzrušení jen tak nezapomene a dokonce to podvědomě vyhledává. Nikomu se svou minulostí nesvěřuje, ale má své důvody proč si nechala ve svojí ochraně právě fragment XX.. Lidé se nechtějí vzdávat věcí které předtím patřili někomu milovanému, no ne ? Navíc jí to staví do výborné pozice pro její budoucí plány. Není složitý na pochopení jako ostatní úlomky, ale dostat se přes jeho účinky nejde tak lehce, všechno závisí na zdatnosti a odolnosti majitele fragmentu Dvacet. Přijít na spouštěč všeho, jí trvalo poměrně dlouho, nyní mistrně dokáže potlačit ostatní fragmenty. Stačilo si to jen si to s něčím spojit, jelikož je jednoduchá žena, ovládla zrovna tohle lusknutím prstů - doslova. Jedna strana mince jí prozatím bohatě stačila, jak navýšit sílů ostatním zatím netuší. Proto hledá někoho na kom by začala trénovat, někoho kdo bude s ní sdílet její názor o možnosti volby. V každé ženě někde uvnitř dřímá mrcha.
>>
___________________________________________________________________________________________________
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama