ERROR STRÁNKA [ TAJNÉ VLÁKNO ]- F.A.Q.

28. října 2016 v 15:03


INFO-CHARACTER
_____________________________________________________________________________
Zdravím, jsem ERROR. Samozřejmě to není moje pravé jméno, to je ta-jem-ství~.
Jsem nejhledanější Hacker v Metropholu, dokážu najít v systému jakoukoliv odpověď na tvojí otázku. Občasné nesrovnalosti ohledně hry najdete v tomto vláknu.
Stačí se zeptat. Od toho tu jsem, Babe~

O ČEM TATO HRA VLASTNĚ JE ?

OKEEY. Celý děj hry je posazen do pos-apo období kdy se národ naprcal už jen do tří hlavních měst [ METROPHOL] hl.m. ve hře. Je rozděleno na slumy, hlavní třídu a TOWER řídící věž. Ale zkrátka vláda tvrdí že je rok 2058, ale co bylo před takzvanou pohromou [ Oné noci. bum prásk ] nikdo neví. Ve hře se vyskytují střelné zbraně, stará rádia, motorky pokud si jí ukradnete nebo postavíte, auta minimálně možná nějaký pickup na tahání dřeva. Ti co žijí na vysoké nože a to se týká především zlatého okrsku [ Gold zone ] si můžou dovolit roboty, all maty [ zvířecí společníky ] laserové zbraně, rychlejší komunikátory atd. Jde o to že kdo má peníze má všechno, ovšem co lidi neví že vláda je takřka v prdeli, ale už několik staletí jedou s projektem RESET. Který vrátí lidstvo vždy do roku 2050 zpět, kdy ještě nerostné suroviny a potraviny nebyly vyčerpané a byl poprvé spuštěna tahle fikaná mašinka. Po Resetu se většinou vymaže všechno, vrátí se na začátek

JAK PROBÍHÁ RESET ?

Dejme tomu že se zase všichni narodí, ale nic si nepamatují [ Nasere ]. Jediný kdo o tomhle projektu ví je samotný systém Shambala a organizace NEST, která tohle všechno vymyslela [ vyrábí proteinové sračky s tímhle označením, prací prášky, hadry atd.] a jejich policie, která má za úkol vymizet přebytečné lidi jménem GUILLOTINE. Pak je tu skupina obdařených lidí jménem SOULSEEKERS [ 4 lidi ], kterým se jako jediným zachovávají vzpomínky a jsou to dejme tomu, že chudáci, ale mají schopnost najít nejdůležitější lidi jménem JACKERS [ 20 - označení podle velké Arcany], díky nim je možné spustit RESET. Ovšem vždy po něm se vymažou jejich životy a samotná vláda je musí zase hledat, ovšem kdy se narodí a kdo budou jim není známo [ WHY NOT ]. Guillotine pátrá i po Jackers, ovšem najít je není žádná sranda. Zvlášt když je můžou najít jen Soulseekři, který budu ve hře jenom čtyři kusy.

JAK SE DOSTAT ZE SLUMU DO GOLD ZONE A OBRÁCENĚ ?

Well funguje to na stejném případu jako je dostat se z Gold Zone přímo do TOWER..
V branách jsou senzory, které zaznamenávají pohyb a kamery EYES - oči systému Shambala.
Jste sledováni. Skoro všude, daleko více těhle věciček je v Gold Zone, ve Slumu jen v hlavních ulicích a občas v nějakém domě, pokud chytne Guillotine podezření.
Ale, k věci. Jakmile projdete bránou, okamžitě jsem vyhledáván a zaznamenáván v databázi. Shambala o vás zjistí, vše během pár minut, opravdu. A jestli máte již nějaký vroubek okamžitě vás chytne hlídka. Také se dělají namátkové kontroly, opatrnosti není nikdy dost. Na ulicích fungují i senzory hlasu - EARS a další vychytávky společnosti Nest.

CHCI HRÁT JACKERA, UMÍM POUŽÍVAT SCHOPNOSTI ?

Ehm, upřímně. Schopnosti Jackerů se skrývají ve fragmentu.
Jacker tento fragment má uvnitř, neaktivní.
Tento fragment dokáže probudit Soulseeker nebo nachvíli vzbudit nějaká životní událost, která zapůsobí na Jackera spíše po psychické stránce než po fyzické, ale u každého jedince je to jiné. Také společnost Nest dokáže uměle vyvolat fragment, ale prý je to bolestivé.

Kdo ví. Jacker jsem nikdy nebyl, tedy si to ne-pa-ma-tu-ji~

PŘEMÝŠLÍM ....

V POŘÁDKU POČKÁM..
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama