[ G-O-L-D Z-O-N-E ]

12. října 2016 v 12:08
SYSTÉM SHAMBALA
Tvoří programy, které kontrolují váš život a tím " vyřeší vaše problémy a naplní vaše touhy." "Neobyčejná příležitost růstu do Jednoty se sebou a s ostatními." Jak sám program o sobě tvrdí.
Ve skutečnosti je to umělá inteligence, která je stvořena lidskou rukou a část procesu zvaný Reset.
Systém Shambala zapisuje všechny údaje lidí, jejích tváře, pohyby a i povahy. V tomto sytému je VŠECHNO co se odehrálo před resetem. Nachází se v hlavní řídící věži - TOWER
Kdo doopravdy vládne světu ? Společnost NEST nebo SYSTÉM SHAMBALA ?
NÁMĚSTÍ MÍRU
V jeho hlavním čele stojí dvě sochy zakladatelů METROPHOLU [ Abrahhama a Mikaela ] a samotný promítací systém Shambala, který má za úkol informovat občany o novinkách v Gold Zone, ale nejen to tvoří i hologramy stromů, počasí atd.
STANICE
Ano. V Gold Zone funguje systém dopravy která je založená na principu jakého si oválu, jezdí pořád dokola a staví pouze na hlavních stanovištích, žádné odbočky nic takového. Některé zastávky jsou v podzemí některé na povrchu, podle plánu aby nenarušily důležité budovy Metropholu. Jedna z podzemních zastávek je právě pod Náměstím Míru.
Bytové jednotky
GREEN´S
Kavárna s holografickými projekcemi a audio nahrávkami přírody.
Právě tato kavárna v centru města přitahuje spíše ženské pohlaví je zde klid a pohoda, hlavně prostředí je geniálně řešené. Původně se zde nacházelo relaxační centrum, ale později se přesunulo jinam.
HOLA BE XXX & GO RUBBERY
Nic jako špinavá nebo vykřičená čtvrť v Gold zone neexistuje, ale podniky typu lehkých společnic a společníků ano. Co všechno obnášejí jejich služby je jen na domluvě a na výši peněz co je schopný zákazník zaplatit. Zde si vybere opravdu každý ať už holduje mladě vypadajícím lolitkám, až po školáčky.
MAO´S PLACE
Tento podnik již podle názvu vlastní jistý Mao, jedná se o hernu a zábavní centrum a večerním striptýzem od osmnácti.
K podniku patří i menší čínská restaurace s barem.
LA FAMME
Je nóbl restaurace, která svým zákazníkům přináší Středoevropskou kuchyni v prostředí 19. A 20. Let.
Tento podnik hojně využívají agenti, kravaťáci Společnosti Nest na domlouvání pracovních schůzek a projednávání kroků a plánů, jakým směrem se odvětví společnosti bude ubírat.
AHR Park
Tato oblast slouží jako park s holografickým prostředím, jelikož je Stromů ve městě minimum pro zachování klidného a mírumilovného místa se společnost Nest rozhodla vybudovat právě tento park, Některé stromy zde jsou stále živé zbytek jsou holografické lampy s takovou přesností že dokážou oklamat i lidské smysly. Toto prostředí je navrženo tak, aby se střídala roční období i teplotní podmínky. Opravdu hmatatelnou věcí v tomto parku až na pár živých stromů jsou místa k sezení, lavičky a altánky.
Game area
Je jedna obří budova kde se člověk dokáže opravdu vyřádit, co se týče her. Naleznete zde ještě staré konzole a bedny s hrami jako je třeba Prince of persia, Snake až po hry ve virtuální realitě. Také je jedno patro vyhrazeno jen pro hry se závodní tématikou, zde vývojářská společnost opravdu nešetřila.
Sushi Bar QUONG
V tomto vyhlášeném podniku můžete ochutnat čerstvé, domácí sushi a dívat se na celý proces přípravy. Nebo si jen sednout a nechávat se těšit se společnosti krásných Gejš, které vám budou po ruce při dolévání saké.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama