[ I-N-F-O-R-M-A-T-I-O-N]

2. října 2016 v 21:04

VÍTEJTE V METROPHOLU ! JEDNOMU ZE TŘÍ MĚST A POSLEDNÍCH PÁR KILOMETRŮ OBYVETELNÉ PLOCHY NA ZEMI ! VŠE SE ODEHRÁVÁ V ROCE 2050, ALESPOŇ TO TVRDÍ VLÁDA.


Lidstvo vyčerpává pomalu úrodnou plochu, pitnou vodu a nerostné suroviny. Všemu vládne solární energie a kov. Podnebí mimo hlavní třídu takzvanou Gold Zone Metropholu je znečištěné a lidé mají radost i za pár kapek dešťové vody, jediná záchrana pro tento svět je RESET. Proces při kterém se vše vymaže, vaše vzpomínky, kus života i známé tváře a všechno se vrátí zpět do roku, kdy byl Reset poprvé spuštěn [2050 ]. K tomu, aby vláda zachránila svět potřebuje najít 22 fragmentů arkány, které propůjčují jejich majiteli nadpřirozené schopnosti, tito lidé se nazývají JACKERS. Kteří žijí doposud normálním životem. Společnost Nest má k dispozici svou armádní jednotku GUILLOTINE, která je zároveň policií celého Metropholu a pátrá po těchto lidech. Jednoduché říkáte ?
Černým koněm celé této vládní frašky jsou SOULSEEKEŘI, kteří jako jediný dokážou najít úlomky a vzbudit jejich schopnost.
Ovšem výběr je na Vás. Kým se stanete Vy ? Jackerem, členem Guillotine, Soulseekerem?
Nebo bohatým akcionářem v Gold Zone, či prohnilou krysou bloudící v ulicích Slumů ?ORGANIZATION AND GROUPS

__________________________________________________________________________________________________
CIVIL [ NENÍ OMEZENO POČTEM ]Můžete být chudým malířem ve slumu, nebo naopak bohatým známým makléřem v Golden Zone. A co třeba vůdce nebo člen jednohé ze Slumských Mafií ? Honming nebo La Famiglia ?
Výběr je na vás, zda budete zářit ve světlech reflektorů nebo se schovávat v temných uličkách Slumu.

Pokud chcete vlastnit nějaký obchod ať už jej chcete vymyslet nebo použít již vymyšlený, stačí se domluvit s Adminem.

___________________________________________________________________________________________________
___________________________________________________________________________________________________

JACKERS [ 20 ]

Velká arkána neboli 22 univerzálních principů a pravzorců. Velká arkána zobrazují základní zákonitosti, kterým každý z nás podléhá v různých údobích života. Ovšem u nás je možných vzorců jen 20- čili 20 Jackerů. Dva fragmenty z vzorce se ztratili už před mnoha lety, NEST se domnívá že jsou ve vlastnictví SOULSEEKRŮ, kteří jsou blízce spjatí s JACKERS. Každý fragment Arkány má svou schopnost, která pomáhá při procesu resetu, který všechno vrátí zpátky do roku 2050.
Samotný Jacker o tom kdo je většinou nemá ani ponětí dokud neprobudí vlastní schopnost, nebo to za něj neudělá Soulseeker, poté je jen na uživateli jakou ze stran si zvolí. Několikrát v historii se stalo že Jackeři bojovali proti sobě. Aby proběhnul RESET uspěšně musí být přítomen každý s fragmentů, pokud fragment chybí nemůže uspěšně proběhnout Reset. Jejich přítomnost je nezbytná a nenahraditelná.
Ovšem vláda si myslí že může ovládat naše životy.

SCHOPNOSTI NALEZNETE >> ZDE <<
ZTRACENÉ Fragmenty - XX. THE JUDGEMENT
- 0. THE FOOL

___________________________________________________________________________________________________
___________________________________________________________________________________________________
SOULSEEKERS [ 4 ] - VOLNÉ - 1 ŽENA / 1 MUŽ
Jsou to lidé s bílými vlasy na které, se nevztahují příliš následky RESETU, když se znovu narodí postupem času se u nich probouzejí vzpomínky z minulých životů v podobě útržků vyvolané pocity, místem či okolnostmi. Hlavní myšlenkou projektu SOULSEEKERS bylo vytvořit lidskou bytost která by dokázala ovládnout vlastní emoce a omezit své vnitřní touhy natolik, aby se chovala mechanicky jako stroj a udržovala řád a posloupnost RESETU. Ovšem už od prvního spuštění chyběl důležitý článek - Úplné potlačení pudu sebezáchovy- jsou tři principy - I. Uvědomujeme si sami sebe a tak i o sobě smýšlíme, II. Rozeznáváme emoce, III. Bojíme se smrti. A tak je to i SOULSEEKERŮ. RESET vymaže vzpomínky, lidi nám blízké a všechno začne od znovu. RESET MAŽE NAŠE ŽIVOTY. Hlavní schopnosti SOULSEEKERŮ je najít JACKERS, vycítí jejich přítomnost. Pokud JACKER umírá SOULSEEKER Jej vždycky najde, aby uchoval rovnováhu. To se dostáváme k druhé schopnosti. Dokážou vyjmout z JACKERS fragment arkány a uchovat jej u sebe dokud nenajdou správného hostitele. Každý člověk může být jen jednou hostitelem fragmentu, to se však netýká SOULSEEKERŮ, ty můžou přenášet, vlastnit a využívat jen jeden fragment, ale nespočetněkrát.
___________________________________________________________________________________________________
___________________________________________________________________________________________________GUILLOTINE [ NENÍ OMEZENO POČTEM ]


Naháněcí psi společnosti NEST a zároveň policie METROPHOLU. Mají za úkol udržovat pořádek a řád ve městě, ovšem když přijde na rozkazy musí neprodleně poslechnout i kdyby se jednalo o špinavou práci. Jejich prioritou však je pátrat po lidech jménem JACKERS, kteří jsou potřební pro vyšší plány společnosti NEST. Jacker může být z chudinské čtvrti nebo i vysoký úředník v Gold Zone.
Nejen Jackers mají rozdělení i členové Guillotine mají své určené pozice a práce. Nejvyšší zastupitelé těchto pozic nesou označení ESO.
Jackers fungují na principu velké arkány, Guillotine pracuje na základě malé arkány.

DODATEK : V REGISTRACI UVEĎTE GUIILOTINE - [ ZAMĚŘENÍ ]
DĚKUJI
PENTAKLY [ PENTACLES ] - Kancelářské krysy, úředníci, agenti, starají se o obchod a prosperitu jak Metropholu tak i ostatních dvou měst.
[ ESO- CUPS ]
MEČE [ SWORDS ] - Naháněči, vojáci Guillotine. Jsou to lidé kteří jsou stejně jako WANDS nasazení přímo do akce kde jim leckdy hrozí nebezpečí. [ ESO- Johanson ]
HOLE [ WANDS ]- informátoři, zvědové, pozorovatelé. Nejsou na vysoké úrovni jako SWORDS, co se týče bojových schopností. Právě v této pozici se očekávají největší ztráty. [ ESO- ?? ]
POHÁRY [ CUPS ] - Takzvaní uklízeči. Čistí a zametají stopy pod koberec zvaný Nest. Jsou to duchové Guillotine, informace o jednotlivých členů jsou utajovány. Mají jen úzké vztahy s PENTACLES, kteří informují SWORDS a WANDS, dá se říct je jsou pravá ruka systému Shambala. [ESO - informace neexistují ] - ZATÍM NEHRATELNÁ POZICE.

________________________________________________________________________________________________
 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Aktuální články

Reklama