[ S-L-U-M-S ]

10. října 2016 v 13:59
Žít ve slumu není zrovna idylické, když vás pohltí nestane se z vás nic jiného než chodící nemyslící mrtvola. Masa lidí, která je dobrá jen na těžkou práci. Většina lidí ze Slumu nesnáší bohatou smetánku Golden zone a stejně tak je to i obráceně, ale to je přirozené. Aby předešla společnost Nest povstáním, poskytuje nabídku všem kdo naleznou Jackera - tj. nový lepší život v Gold Zone. Někteří věří společnosti Nest, někteří ne. Podobně je to i u samotných Jackerů a některých Soulseekerů, vše je to jen o jejich přesvědčení - Každý má možnost volby ke které straně se přikloní. Ovšem nemyslete si že Jacker kterého společnost nalezne bude uvržen za mříže, to ne. Dostane se mu plnému pohodlí a všemožných výhod. Má to své mínus i plus. Mínus je to že jej bude společnost monitorovat a bude vědět takřka o každém jeho kroku.
Ve slumu fungujou ještě fabriky a jedna z nejznámějších je právě kovo výroba a sběr společnost Nest jinak známá jako takzvané Úly.
Jedná se někdy o těžkou manuální práci, ale pracovat zde můžete jako kompletáror strojů a podobně. Tato fabrika zásobuje Gold Zone svými výrobky po androidů až k nejrůznějším praktickým vychytávkám do běžného života.
BOX, kdysi používané jako přepravní kontejnery.
Lidé ze Slumu si našli jiné využití, ti bohatší si můžou bydlení v takzvaném Boxu, má to své výhody i nevýhody.
Pořád se zde nacházejí staré budovy z 20. let, které díky svému opotřebení chátrají, to však nevadí lidem co se zde narodily a zužitkovali každý obyvatelný kousek.
Ten kdo ve slumu holduje alkoholu, zábavě a nejrůznějším látkám. Může zajít do nejvyhlášenějšího podniku v říši vyhnanců - ESCAPE
Zde můžete narazit na dealery, hackery a když se poštěstí sehnat i dobře zaplacenou práci.
Vítejte v pajzlu SWEET LILY, o tomto podniku pořádně neví ani místní ze slumu, dejme tomu že toto je taková ta městská legenda. SWEET LILY opravdu existuje ale dostat se tam nebo přijít na nějakou stopu o její existenci je dost obtížné, snad až nemožné. Pro členy Guillotine je to jen báchorka, pro lidi ze slumu naděje. Zde můžete sehnat cokoliv, najdete kohokoliv.

Jedinou spojitostí s tímto místem je bílá kočka. Jako z pohádky ne ? Tvrdí se že toto místo najdete když půjdete právě za touto bílou kočkou s dlouhým ocasem. Tato kočka opravdu existuje a je to starý model allmate - což je zvířecí společník, má svojí vlastní samonabíjecí baterii, čipovou a hlasovou jednotku. Od opravdového zvířete je Allmate sotva rozeznatelný, dokud nepromluví.
Říká se že je to tajná základna Soulseekerů ale kdo ví ?
HONMING - Donašecí stánek.
Tento obchod má nestarost asijská mafie, ano ve slumu se objevují menšiny které zabírají určité území, které považují za vlastní. Není dobré je naštvat. Jsou daleko nebezpečnější než gangy. HONMING není jen tak nějaký název, je to celá skupina lidí, název asijské čtvrti a právě stánek udavačů!

HAIGLENS
Předtím tento malý obchůdek na kraji jedné z bran dělící Gold Zone a Slumy byl provozován jako účtárna, nyní funguje jako dobrý zdroj informací za pár šupů, také něco pro lidi kteří věří v esoteriku a další "Magicko-mystické" krávoviny ať už věštění, výklad karet, čtení z ruky a tak podobně. Navíc zde se dá sehnat právě ten nejlepší tabák v celým Slumu, ale to tvrdí kuřáci.
TAVIAN
Bývalá nemocnice, později psychiatrická léčebna ve Slumu, která neslouží již pěknou řádku let. Okolo této chátrající budovy se vedou nejrůznější fámy, ale kdo ví zda řeči krys z prohnilých ulic jsou pravdivé nebo ne. Je pravda, že na tomto místě či jeho v okolí zdržuje málokdo.
TRŽIŠTĚ
Je to místo kde se jednou týdně právě v neděli sejde nejvíc lidí ze Slumů, právě v tento den přichází dodávka z boží z Gold Zone a zde se rozprodává cokoliv - oblečení, konzervy jídla, součástky na co si jen vzpomenete. Ovšem zde nefunguje systém peněz ale naopak výměnný obchod, pokud ovšem majitel krámu netrvá na oficiálním platidlu.
HAWKEN´S
V tomto podniku se zdržují zejména členové LA FAMIGLIA to je jeden z gangů Malé Itálie ve Slumu. Nejsou tak prohnaní a ulhaný jako členové HONMINGu, dá se s nimi domluvit na úrovni a s jistými kompromisy, které jsou výhodné pro obě strany. Jednají na základě svého kodexu. Jsou sice součástí mafie, ale té Mafie která má STYL. Na všechny dohlíží DON.
Veřejná prádelna
Asi nejnavštěvovanější místo ve slumu, tam kde fungují je to jako nebe na Zemi. Pokud mají ještě bělidlo a aviváž je to ještě lepší. Prádelny ve Slumech fungují od nepaměti, je to záchranná stanice pro všechny šmudly

WEST Gallery
Je asi nejzvláštnějších míst ve Slumu, jedná se o opravdu novou budovu zaměřenou na umění, ať už výtvarné nebo literární. Je to taková galerie v říši krys. Platí se zde vstupní poplatek a navíc je to místo střežené kamerovým systémem společnosti Nest.

Karaoke
Toto místo využívají především mladí členové gangů, kterým život na ulici připadá ještě pořád jako super teenagerovský život. Je to poměrně novější místo, kde se nezdržují příliš starší články společnosti. Je zde na výběr opravdu z velké škály hitů od 70sátek až po současnost.

Cukrárna Tappco
Malé, ale výrazné místo, ukryté ve změti slumů. Na první pohled je to oáza pro dětská očka. Výlohy skýtají víc cukovinek, než byste si mysleli, že je možno v tomto světě sehnat a zpoza pultu vás uvítá pan Cukrář - milý, mladý muž s příjemným hlasem. Ovšem je tomu tak i na druhý pohled? Vstupte a přesvědčte se sami. Je libo lízátko?
Dirty Road
To je název závodů strojů a i místa kde se uskutečňují. Tato trať je jedinečná začíná na bývalé dálniční silnici a přes úsek 600m metrů přes spletité uličky slumů pokračuje do podzemí kde již pěknou řádku let nefunguje metro, přihlížející mohou stát v této oblasti výhradně jen na bývalých zastávkách metra, jakmile zvládnou jezdci tento třetí úsek, následuje čtvrtý - vyjíždí se z metra a směřuje na skládku na které jsou nejrůznější skokánky, ale i zákeřné překážky, které některé jezdce mohou pěkně potrápit. Tomuto závodu holdují především muži, ale najdou se i nebojácné ženy, které se registrují do závodu. Většinou závodí Pouliční Gangy [ Dle domluvy - např. o zvětšení území.]. Podmínkou je zaplatit registrační poplatek, vlastnit jízdy schopný stroj a mít spoustu odvahy. Vítěz je ten kdo projede jako první cílem, místo odkud byl závod odstartován. Při této akci probíhají i sázky i pouhý přihlížející si může vydělat slušný balík.

Watchdogs Tattoo
Kdo patří k nějakému gangu, má tetování nebo o něm uvažuje určitě slyšel o tomto místě kde se tvoří umění a vrývá se pod kůži. Zde můžete platit penězi, informacemi nebo výměnným obchodem, jak je libo. Navíc Watchdogs Tattoo je jedno z mála míst kde je takzvané "Příměří" je to neutrální půda, proto zde je přísný zákaz zbraní, kdo jí vytáhne s úmyslem škodit je okamžitě zaplaven kulkami. Nejdřív se koná a až pak se někdo ptá.

The Voodoo-Lounge
Je sklepní místo, o kterým všichni ze slumu ví, že je tam nepovolaným vstup zakázán. Zde se projednávají všelijaké akce ve Slumu či se scházejí vůdcové gangu projednávat další kroky k vzájemné harmonii. Další z neutrálních míst kde platí "Příměří".
Jack the Ripper CLINIC
Ve slumu samozřejmě funguje i klinika, ovšem zrovna tahle je také prohnilá až do morku kosti. Chcete transplantaci ? Máte na to peníze a vliv ? Na černo vám chirurg prodlouží život na dalších pár let. Je výhodnější najít ve slumu doktory na volné noze, za ty gangy trhají ruce. Přeci jen, je to skvělá pozice a doktora jen tak někdo nezabije.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama