[ A-B-I-L-I-T-Y ]

4. října 2016 v 16:57
Zde je uvedený celý seznam "Velké Arkány", který je zde u nás v místnosti hratelný. Pokud je číslovka přeškrtnuta je schopnost zabraná, čili buď můžete čekat na převrat ve hře, kdy se její dostupnost může obnovit nebo si vybrat ze spousty dalších. Je dobré konzultovat se správcem, jakékoliv dotazy ohledně Jackerů nebo jejich schopností, když se slušně zeptáte hlavu vám neukousne.
___________________________________________________________________________________________________
VYSVĚTLENÍ - Každá schopnost je označená číslovkou, protože každá schopnost zastupuje fragment Arkány
čili úlomek celku jménem RESET. Reset je proces kdy se všech 22 fragmentů spojí a pokřiví minulost, budoucnost a přítomnost všechno vymaže, vzpomínky, dosavadní životy, osobnosti a vrátí zpět do roku 2050, údajně, to alespoň tvrdí společnost NEST která zastupuje nynější vládní orgán. Po resetu probíhá život hladce nikdo o ničem neví, nikdo totiž nic netuší a tak je většina obyvatelstva vydána na milost a nemilost vládě.
Kolik resetu již proběhlo ? Kolikrát se to opakuje stále dokola ? Proč ubývají zásoby ? Proč pomalu umírá zeleň ?

JACKERS JSOU BUDOUCNOST A KLÍČ K ZÁMKU TOHOTO SVĚTA, JEJICH ROZHODNUTÍ VŠE ZMĚNÍ


XXI - SVĚT [ THE WORLD ] - Zastavení času. Jen pro uživatele fragmentu. Ve skutečnosti doopravdy zastavit čas nejde, ale jde jen zpomalit natolik že je oku sotva viditelný. V tomto stavu se může hýbat Jenom Jacker který vlastní tuto schopnost, může pohybovat jen tím co unese.


XX - SOUD [ THE JUDGEMENT ] - Schopnost potlačit ostatní fragmenty natolik že nejsou schopné ničeho, nebo naopak znásobit jejich síly. [ Virrier ]


XIX - SLUNCE [ THE SUN ]- Fragment umožňuje proházet hmotnými objekty, tím že z Jackera vytvoří nehmotný. Pokud Jacker ovládne plně potencionál tohoto úlomku, může procházet zdmi, podlahou ale zároveň Jackerem můžou procházet kulky a podobně. Později může sebou přepravovat i objekty a lidské bytosti. [ Wolf-Queen ]


XVIII - LUNA [ THE MOON ] - Schopnost zjevit se u někoho ve snech a komunikovat s osobou ve spánku. Pokud zná její/jeho tvář. JACKER s touto schopností využívá lidského podvědomí a tvoří sám podle uvážení snový svět. Může předat poselství, nebo vytvořit noční můru.


XVII - HVĚZDA [ THE STAR ] - Schopnost Telepatie s bdělou jednou osobou, či více. Je to jednosměrná komunikace a muže mít jeden a více odvětví.

XVI - VĚŽ [ THE TOWER ]- JACKER s touto schopností dokáže vidět "pravdu" čehokoliv se dotkne tak uvidí útržek minulosti. Ovšem funguje to jen jednou na ten samý předmět. Má to své výhody i nevýhody. JACKER který nedokáže plně rozvinout či potlačit svůj potenciál může se sám sebe ztratit, přestane rozlišovat co je přítomnost a co minulost, může se u něj projevit stav takzvaného šílenství, stává se paranoidním a pomalu začíná brát přítomnost jako iluzi. [ NPC ]


XV - ĎÁBEL [ THE DEVIL ] - Fragment XV. má schopnost kopírovat, jedině lidské bytosti, je to dokonalý převlek když potřebuje někam proniknout, vztahuje se jenom po fyzické stránce, jakmile Jacker s touto schopností na někoho sáhne fragment zkopíruje veškeré údaje osoby a přenese je na Jackera. Tato schopnost je časově ovlivněna Fyzickým a psychickým stavem. [ EmmaJames ]


XIV - MÍRNOST [ TEMPERANCE ] - Schopností tohoto fragmentu je utišit, uklidnit a uspat své okolí pomocí dalšího prostředku. [ Zpěv, hudební nástroj ]. JACKER který vlastní tuto schopnost sám od sebe na své okolí působí uklidňujícím dojmem, v jeho přítomnosti je osobám dobře.

XIII - SMRT [ DEATH ] - Schopnost destruktivního chování objektu i lidí. Pokud není fragment využíván a JACKEREM potlačován má to vliv na jeho okolí, rostliny nerostou, nešťastné náhody kterým je uživatel vystavován. Sám o sobě fragment XIII. Není špatný jako každý s fragmentů, všechno má svůj rub a líc. I tato schopnost se dá využít k potlačení prahu bolesti či vymazání zlých nebo i hezkých pocitů.


XII - VISELEC [ THE HANGED MAN ] - Schopnost naprostého odprostění od zemské přitažlivosti a fyzikálních zákonů týkajících se hmotnosti. Schopnost zahrnuje jak uživatele tak předměty kterých se dotkne. Např. může je nechat levitovat nebo sám chodit po zdech. [ NPC ]

XI - SPRAVEDLNOST [ JUSTICE ] - Nikdo Jackerovi nemůže zalhat a bez jakýchkoliv mučících procesů se skoro, až instinktivně ke všemu přizná. Jen pokud se jej Jacker dotýká.

X - KOLO ŠTĚSTÍ [ WHEEL FORTUNE ] - Tato schopnost je hodně vyčerpávající a někdy dotyčný ztratí vědomí, alespoň dokud se naučí ji opravdu ovládat. Schopnost vrátit čas zpátky [Ze začátku] jen o pár minut od okamžiku spuštění fragmentu je výhodná, ale co se v budoucnosti stane ví jenom JACKER X. Jistým způsobem je toto jedno z odvětví Chronokineze. [ Leo12 ]

IX - POUSTEVNÍK [ THE HERMIT] - Neviditelnost.Nebo takto se alespoň fragment jeví, přitom jde jen o kopírování svého okolí a přenesení na Jackera, který v tu chvíli splyne s prostředí a stává se "Neviditelným".

VIII - SÍLA [ STRENGHT] -
Schopnost vyztužit, či jinak využít svoje tělo jakýmkoliv materiálem jehož strukturu fragment zkopíruje. Pokud všem fragment nikdy nepřišel do kontaktu s materiálem jako je diamant je nemožné, aby Jacker tento materiál využil. Tento fragment arkány je schopný obrnit tělo, ale i pružnost.

VII - VŮZ [ THE CHARIOT ] - Schopnost teleportace, ale ne teleportace jako takové, tento fragment využívá pokřivení místa JACKER skoro okamžitě vytvoří útržek místa na které se chce přemístit a nechá se pohltit, může přemisťovat sebe i jiné předměty které jsou ovšem v pohybu. Zkušený JACKER dokáže plně využít situace a svého daru a vytvořit jej kde kolik kam dohlédne[ Příklad.Při přestřelce vytvoří jakési zrcadlo před sebou, s tím že to samé umístí za střelce. První zrcadlo kulky pohltí a druhé je odprostí. Tato smyčka se může opakovat dokud JACKER zrcadla nezničí, nebo dokud nebude v ohrožení nebo v dosahu. ]. Začátečník dokáže přemisťovat hlavně sebe.

VI - MILENCI [ THE LOVERS ] - Schopnost někoho naprosto ovládnout a donutit jej dělat to co dotyčný řekne.

V - VELEKNĚZ [ THE HIEROFANT ] - Cokoliv napíše na papír přenese do hmatatelné formy, která je ovšem svou trvanlivostí časově omezena, nutné je aby si majitel fragmentu V. dobře představil jakou věc chce zhmotnit.

IV - CÍSAŘ [ THE EMPEROR ] - Schopnost vyvolat kolem sebe pět mečů stejného vzhledu a manipulovat s nimi podle potřeby.

III - CÍSAŘOVNA [ THE EMPRESS ] - Jacker vytvoří kolem svého těla jakýsi štít, který je taktéž časově nebo duševně ovlivněn stavem JACKERA, po tréninku možnost přenést na další osobu nebo jej vyvinout, že absorbují náraz a vzápětí jej přenesou zpět na útočníka.

II - VELEKNĚŽKA [ THE HIGH PRIESTESS ] - Léčení ostatních, u samotného Jackera se jedná o zrychlenou regeneraci, okamžitě po poškození tkáně se opět obnovuje, tento Jacker se zdá skoro až nesmrtelný.

I - MÁG [ THE MAGICIAN] - Má podobnou schopnost jako je to u fragmentu XV. A IX. Čili kopírování, ovšem na rozdíl od těch dvou se liší tím, že kopíruje schopnosti dalších fragmentů, ovšem rozsah síly není tak rozmanitý, také vyžaduje více tréninku a zkušeností než u ostatních úlomků. Navíc Jacker s fragmentem I. Se musí nejdříve jiného Jackera dotknout a vidět co jeho schopnost dokáže, aby si proces mohl představit a zkopírovat. Aby změnil schopnost na další musí tento postup opakovat, zase se dotknout jiného Jackera, pokud už někdy viděl jeho schopnost dokáže jí zkopírovat bez problému. Sám osobě fragment I. je bezcenný, ovšem pokud má kolem sebe více Jackerů stává se z něj opravdu silný soupeř.


0 - BLÁZEN [ THE FOOL ] -
JACKER s fragmentem 0 dokáže vidět "spojitosti", dejme tomu že je to jiný prostředek jak nahlédnout do budoucnosti nebo alespoň předpovídat co se stane. Každý člověk je spojen s určitým místem, osobou a časem a právě fragment 0 dokáže uživateli umožnit vidět tyto tři atributy [ Pro srozumění, JACKER vidí že z každého člověka vychází jakési červené vlákno, které někam vede a za kterým ta osoba jde. Může určit kdy a kde se střetnou, či dokonce kdy dva JACKEŘI, či SOULSEEKER pokud je zná. Tento fragment dostal označení blázen z jednoho prostého důvodu, když víte co se stane, můžete to buď změnit či sloužit jen jako tichý pozorovatel. Navíc po chvíli vám také začne lézt na mozek ta červená barva. ] Tato schopnost není silná jako všechny ostatní ani se plně nedá ovládnout jako ty ostatní, ale když uživatel schopnost příjme , dokáže měnit budoucnost tím že nasměruje vlákno, nebo se zaměří jenom na jednoho určitého člověka.
Samotný JACKER svoje vlákno nevidí a ani ostatní vlákna nedokáže nikomu ukázat.
___________________________________________________________________________________________________
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama