<< Trevor Fullbuster >> Popc0rn

14. října 2016 v 15:27 | << CIVIL >> |  ARCHIV POSTAV v HIJACKERU

<< Trevor Fullbuster >>

ALIAS: << Jednoduše Tray >>
ZAMĚŘENÍ: << Civil - kytarista v celku známé kapele, hrají ve slumech ale i v gold zone >>
VĚK: << 27 >>
POHLAVÍ: << Muž - bisexuál, který se nebrání ničemu >>
STATUS: << ALIVE >>
_____________________________________________________

DOVEDNOSTI:
<< Přestože je to rocker tělem i duší, neumí se vůbec bránit. Kde kdo by mu dal pořádnou nakládačku. Za to má ale dost velkou výdrž a pro mnohé se může zdát, že snad posunutý práh bolesti. To co vydrží je opravdu obdivuhodné.
Své povolání vykonává víc než dobře. S kytarou mu to opravdu jde a zahraje téměř cokoliv, dokonce je i vcelku technický typ. Pár věcí si sám vyrobil a jako přivýdělek opravuje vše možné. Prostě to, co mu kdo donese.
CHARAKTERISTIKA :
<< Tray je rocker tělem i duší. Bez kožené bundy a řetízku na krku, kde se mu houpe přívěsek kříže, ho snad niky neuvidíte. To samé bez černých slim džínsů s potrhanou tématikou. Naopak zas ho nikdy nenavlečete do košile. To je jeho noční můra, stejně tak jako společenský oblek. Vždyť to strašně škrtí!
Kdybyste ale hledali náušnice či piercingy, tak ty u něj nenajdete. Pro mnohé možná zklamání, ale on má svoje tělo rád a žije v domnění, že tělo by mělo být čisté a neposkvrněné. Nemá ani tetování, i když zrovna o tetování již několikrát uvažoval. Nakonec ale vždycky skončil u svých zásad a nikdy si nic vytetovat nenechal. Je to prostě takový svatoušek.
Mezi jeho záliby patří jednoznačně posilka. Pravidelně cvičí, aby se udržel v kondici, jelikož na podiu to je makačka, ač se to nezdá. A taky se mu to líbí, podtrhuje to jeho metr osmdesát šest vysokou postavu. A navíc, svaly přitahují snad každého, ne? No jop, má rád společnost a je mu jedno, jestli jde o ženu nebo pěkně postaveného muže.
Tray nosí delší, avšak upravené černé vlasy s kapkou bílých pramenů, aby to nebylo takové jednolité. Přestože mu táhne na třicet, vypadá strašně mladě. Možná to dělají ty pihy, které výrazně zdobí jeho obličej stejně, jako malým klukům lítajícím po pískovišti a hrajícími si s plastovými zbraněmi. Do toho si představte modré oči a jeho pohledu nemůže nikdo odolat. Alespoň se v té černé tak úplně neztratí a trochu něco vynikne.
Na první pohled se může zdát jako drsný chlapík, a to zejména pro jeho široká ramena a namakanou postavu. Doopravdy to je však jinak. Už jako malý kluk se nikdy neuměl prát a to mu zůstalo do dneška. Pokud dojde tvrdý na tvrdý, vždycky dostane nakládačku, ale pozor, ránu umí dát taky a mezi jeho největší přednosti patří obrovská výdrž. Když se mu povede vyhrát, je to jen z toho důvodu, že unaví protivníka, kterého pak skolí téměř všechno. Avšak od té doby, co se dostal do kapely PistonHeads si s ničím takovým nemusí lámat hlavu. Má přeci svoji ochranku, ne?
Díky tomu, kam se dostal a jak vysoko se vypracoval, se začal chovat povrchně a namyšleně. No, možná i proto mu jako malému narostl nos nahoru. Jenže jeho kolegové a bratři, jak s oblibou klukům z kapely říká, vědí, že je to jen a pouze přetvářka. Doopravdy je spíše introvert, který se nijak neprojevuje a rozhodně netouží být středem pozornosti, což je občas těžké, vzhledem k tomu, kde je. Jeho povrchní chování je jen taková obálka před publicistikou a davem uřvaných fanynek.
Tray se velice snadno dokáže vcítit do situace někoho jiného. Je to tichý typ, který pozorně naslouchá všemu, co máte na srdci, avšak jakmile dojde na rady, tak je v koncích. Hodně se stává, že sám neví, co na to říct a vůbec, co poradit. Vždycky si všechno řešil sám a tak to dělá do dnes. On sám má problém se na někoho obrátit poprosit ho o pomoc.
I když se zdá jako takový snílek, který se dá snadno oblbnout, je to tvrdý realista, který věří jen tomu, co má černé na bílém nebo sám viděl na vlastní oči. Nesnáší pomluvy a přetvářku. Jakmile někdo v jeho okolí začne s tím, že tamto povídal, dokáže se velice rychle vytočit. Jen tak ho někdo neoblbne a nezmanipuluje.
Když zabruslíme do jeho historie, tak již jako malý měl tvrdou východu. To mu pomohlo otevřít oči a právě se nenechat tak snadno oblbnout. Jeho otec mu vkládal do hlavy všelijaká moudra, jak by se měl chovat a jaký by měl být. Chtěl z něj mít tvrďáka, který si nenechá nic líbit a dostane se do řad Guilllotine. To on ale nechtěl a za odmlouvání a neuposlechnutí příkazu otce dostával tvrdé, fyzické tresty. Možná proto se nikdy neuměl bránit a prát. Proti otci si totiž nikdy nic nezkusil. Bál se ho uhodit. Nic z toho však nikdy nebral vážně a věřil spíše matce, která ho vychovala k gentlematsví. Pro Traye není problém podržet dívce dveře, pomoci jí z kabátu a tak různě. Však to znáte. Jeho hlavní prioritou, až bude mít rodinu, je ji samozřejmě zabezpečit a to jak po peněžní stránce, aby měli vše, po čem touží, tak hlavně i po stránce fyzické. Nedovolí nikomu, aby jeho rodině ubližoval. Pro jejich ochranu udělá všechno, i když to v jeho případně spíš dopadne špatně. Hlavně pro něj. Prozatím si ale užívá na volné noze svoji dobře rozjetou kariéru kytaristy.
I když žije sám, nebo spíše převážně s kapelou na cestách a po tkz. hotelech, jeho rodiče stále žijí a užívají si zasloužilého důchodu. Peníze, které Tray vydělá, posílá z velké části jim na obživu. On si přeci jen může dovolit trochu si vyskakovat. Hlavně když hrají v Gold Zone pro někoho vysoce postaveného. Vždycky dostanou to, co chtějí a i něco navíc. Vlastně se mu nežije tak špatně. >>
___________________________________________________________________________________________________
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama