Listopad 2016

<< Vivien Johanson >> EmmaJames

20. listopadu 2016 v 17:13 | << GUILLOTINE MEMBER >> |  ARCHIV POSTAV v HIJACKERU

<< Vivien Johanson >>

ZAMĚŘENÍ: << Zástupce Guillotine - SWORDS >>

VĚK: << 24 let >>

POHLAVÍ: << Žena - heterosexuál >>
STATUS: << ALIVE >>
_____________________________________________________
DOVEDNOSTI:
<< Díky toho jak vysoké postavení má a jakou práci vykonává si musí rozumnět snad s každou zbraní, která ji příjde do ruky a když ne, tak se ji rychle naučí ovládat. Je docela technický typ na to, že je žena a dokáže si sama opravit věci, které jsou potřeba aniž by někomu říkala, což některé občas vytáčí, protože jim příjde až moc samostatná. Vykazuje náznaky vyšší inteligence, které zdědila ze strany svých rodičů a i nadále se je snaží rozvíjet, takže je u ní na denním pořádku rychlé luštění křížovek. Kdo ví jestli by se tohle dalo nazvat dovedností, ale dokáže vzbudit autoritu i u těch nejvíce problémových lidí, nejspíše to odkoukala od otce, kterému nedokáže v tomhle ohledu nikdo odmlouvat, protože jej považují snad za největší autoritu, která je. Jednou její velkou výhodou je flexibilita, takže se dokáže protáhnout, kde je potřeba. >>


CHARAKTERISTIKA :
<< DOPSAT >>
___________________________________________________________________________________________________

<< Seojun Sam >> DamDam

14. listopadu 2016 v 12:37 | << CIVIL >> |  ARCHIV POSTAV v HIJACKERU

<< Seojun Sam >>

ALIAS: << Sam >>

ZAMĚŘENÍ: << Civil, obyčejný prodavač v hudebninách. >>
VĚK: << 21 >>
POHLAVÍ: << Muž. Co se orientace týče, tyhle věci, jakožto vztahy a podobné věci, ho moc nelákají, dalo by se říct, že jej to spíše táhne k asexualitě, ale kdo ví. On určitě ne. >>
STATUS: << ALIVE >>
_____________________________________________________
DOVEDNOSTI:
<< Na prodvače je až přehnaně inteligentní, přičemž jeho inteligence jen tence hraničí s jízlivostí a sarkasmem. Navzdory svému ˜˜˜˜"zkřehlému" vzhledu, není snad nikdo v jeho v okolí a zná jej, kdo by se s ním chtěl dostat do křížku. Ano, není to kdo ví jaký rváč, ale bolestivou ránu do rozkroku, případně kopanec pod koleno, rozhodně zasadit umí. A pekelně to bolí věřte mi. Velmi mu jdou počty, což jistě stojí za zmínku v sekci dovednosti. >>


CHARAKTERISTIKA :
<< Sam, tak jak mu nikdo nikdy jinak neřekne, je typickým příkladem obyčejného civila, od kterého byste nečekali nic vurušujícího. Ač nerad, v davu lidí by vás mohl zaujmout pouze svým orientálním vzhledem, je to totiž Asiat, a díky svému původu si tak vysloužil tak jedinou zvláštnost, jestliže však vaše oči neoplývají zrakem orla, je možné, že jej právě v tom výše zmíněném davu lidí snadno přehlédnete a to proto, že po svých předcích zdědil velmi chabou výšku, která se rovná 164 centimetrům. Co nepobral do výšky, to pobral do rozumu a nevrlé povahy, ale o tom až později. Jeho hubená postava chodí odívaná do různých barev, nikdy si nevybírá, prostě bere to, co se naskytne, nikdy nepohrdne volným trikům, svetrům a mikinám, mezitím co džíny volí raději úzké. Ve kterémkoli počasí nosí, pro něj typické, odrbané tenisky.
Na krku věčně skloněném někam k zemi, je zakotvena hlava, tvaru opravdu pravidelného vejce postaveného na špičce, jež je pokryta medově blond vlasy, jejich barvu ovšem získal pravidelným barvením, zastřiženy jsou do účesu, který si dovolím nazvat, undercut podle hrnce. Abych to lépe vysvětlil - medové vlasy jsou kolem dokola hlavy zastřiženy až po uši, přičemž jsou od úrovně uší až po místo za krkem vyholeny na delší strniště, zkrátka, jako kdybyste mu na hlavu posadili kastrol a jen to ošmikali.
Bledý obličej většinu času osidluje kamenný výraz, který lehce naznačuje, že je jeho majitel lehce mimo, ale věřte mi, jeho očím nikdy nic neuteče. Jediná věc na jeho nudném obličeji, která by vás mohla zaujmout, je pár mandlovitých temně hnědých očí s pronikavým pohledem. Při úsměvu, nebo jeho pouhém náznaku, se oči mění na dvě černé housenky. No, nebuďme na omylu, úsměv na jeho růžových rtech není tak vzácný, jak se zdá, jen si ho musíte zasloužit. Nutno podotknout, že na zákazníky se niky neusmívá! Dále je nájemcem obličeje baculatější nos a tmavší, nijak husté ani moc tenké, obočí.
Dle jeho bledé pokožky, snadno usoudíme, že na slunci se moc často nenachází, s čistým svědomím můžu říct, že se mu dokonce vyhýbá.
Ah… Samova povaha je složitým oříškem i pro něj samotného. Seojun patří mezi ten typ lidí, co je raději poslouchá než mluví, ale jakmile se téma konverzace stočí na něco, co jej zajímá, sám sebe nezná a svá moudra a připomínky sype na všechny strany a to bez přestávky, dokud jej někdo nezarazí nebo své poznatky úplně vyčerpá.
Pro cizí lidi může působit velmi úzkoprse a odtažitě, jako člověk, který by nikdy nikomu neublížil a nezanadával. Bohužel, opak je pravdou. Jakmile jej blíže poznáte, zjistíte, že není tak plachý jak se může svým zjevem nejprve zdát. Neustále se stará jen o sebe a své dobro, je arogantní a velmi rád všechny uráží. Sarkasmus používá tak často, že ani on sám není s to říct, kdy danou věc myslel vážně a kdy ne. Je tvrdohlavý a vždy si stojí za svým názorem, který považuje za jediný správný, ovšem se dá ale přeargumenovat.
Nerad vystupuje před velkým množstvím lidí, nesnáší davy lidí a nesnese pronikavé pohledy cizích. Raději vyniká ve společnosti jednoho až dvou lidí. Často se chytí, jak sedí u obrovského okna malých hudebnin a jen tak sleduje počínání lidí uspěchaného světa za sklem. Je velmi bystrý a jen málo věcí mu unikne. Je přehnaně čistotný.
Kdybych ho měl ohodnotit z pohledu zákazníka v hudebninách, rozhodně bych ho zvolil jako nejhoršího zaměstnance na světě. Ano, zákazníky obslouží bez remcání, ale s jasně viditelnou nechutí, která z něj přímo čiří na všechny strany, takže bacha, abyste se neumazali.
Hudbu miluje nadevše, ale že by pracoval v něčem takovém se mu vždy hnusilo. No, a teď je tady. Místo toho, aby dělal hudbu, žil hudbu… Tak jak si vždy přál. Sem tam se pokusí o to, nějakou písničku složit, ale za nic to nestojí, bohužel.
Má rád déšť, dobré jídlo a obří akvária! Nerad běhá a plave.
Sam se narodil do milující rodiny dvou lidí jako první a poslední dítě. Jeho otec pracoval jako podřadný obchodník, matka byla bez práce a starala se o domácnost jako vzorná hospodyňka. Malý Seojun měl klidné dětství, sice si jeho rodiče nemohli dovolit mu koupit ty nejlepší dárky, ale co se týče rodičovské lásky, nikdy nestrádal a vždy se mu všichni plně věnovali. Rodiče jej vždy nenápadně vedli ke kariéře doktora, to se mu ale ovšem nelíbilo, stál si za svým názorem, že bude psát písničky populárním kapelám a prorazí tak ve světě. Vinou svého hloupého nápadu, se v sedmnácti letech rozhodl, že se vydá uskutečnit své sny, opustil rodiče a nechal po sobě jen neuklizený pokoj s plesnivou sklenicí pod postelí.
Nejednomu člověku stačilo jen rychle přejet očima jeho hudební výtvory na cárech papíru, aby zjistil, že to prostě nestojí za nic. Rádoby hudebníci Sama vždy jen odbyli slovy "zkus to příště, chlapče" a hleděli si dál svého. On se ale nevzdal! Našel si práci v hudebninách, což v jeho plánech nebylo, ale musí se nějak uživit, a dál své psaní zkouší dál.
S rodiči se stýká, i když jim nakecal, že skládá pro imaginární kapelu, kterou si vymyslel. >>
___________________________________________________________________________________________________

<< Ray Thornton >> Sam121

13. listopadu 2016 v 20:53 | << JACKER >> |  ARCHIV POSTAV v HIJACKERU

<< Ray Thornton >>

ALIAS: << Goner >>

ZAMĚŘENÍ: << JACKER / Pouliční malíř v Gold Zone a Barman
VĚK: <>
POHLAVÍ: <<Muž. Nemá žádné preference.>>
STATUS: << ALIVE >>
_____________________________________________________
DOVEDNOSTI:
<< Boj na blízko mu není vůbec cizí, co se týče zbraní umí se ohánět vším, co je po ruce. Zvládá ovládat i většinu automatických zbraní ale přednost dává pěstnímu souboji v kterém se nikdy neztratí. Je to typický pouliční rváč, který nechybí při žádné rvačce. Je také atleticky velmi zdatný. Jeho dobrá fyzická kondice se mu už nesčetněkrát v životě hodila. Zakládá si na dobré fyzické kondici, která je patrná při prvním pohledu na jeho tělo. >>

///SCHOPNOST : V - VELEKNĚZ [ THE HIEROFANT ] - Cokoliv napíše na papír přenese do hmatatelné formy, která je ovšem svou trvanlivostí časově omezena, nutné je aby si majitel fragmentu V. dobře představil jakou věc chce zhmotnit.


CHARAKTERISTIKA : << NUTNO DOPLNIT >>
___________________________________________________________________________________________________

► HAPPY DAY v Karaoke

12. listopadu 2016 v 13:08 [ EVENTY VE HŘE ]

2016-11-13 | 19:00

Říká se že ve Slumu se nikdy nespí a stejně tak to bude i zítra v jednom z novějších klubů.
Majitel se rozhodl vytáhnout svůj podnik trošku ze stínů a zápachu uliček, proto všude visí letáky na zítřejší akci !
V 19:00, pintlich!
Všechny nápoje jsou za poloviční cenu stejně tak i cena jukeboxu za hit, ovšem lze se domluvit i na písničky na přání. Proběhne soutěž ve zpívání kolem půlnoci, ovšem cena je ještě neznámá.

Těší se na vás majitel Karaoke!

_____________________________________________________________________________<message>
<recipient> UNKNOWN</recipient>

Ze zdrojů unikla i informace že zde proběhne i tajná transakce mezi šéfy gangů.
O co se přesně jedná nikdo netuší kromě těch nejvyšších.
O tomto obchodu ví i členové Guillotine.
Pozor, pozor~

<sender>ERROR</sender>
</message>
_____________________________________________________________________________[ Pokud budete mít zájem se zúčastnit a popřípadě domluvit se s někým ohledně hry-
potvrďte svou účast v komentářích
NICK - JMÉNO POSTAVY.
Kdo přijde později, klidně se může přidat. ]

<<Zion Yeltsin>> tentacleTherapist

9. listopadu 2016 v 9:20 | << JACKER >> |  ARCHIV POSTAV v HIJACKERU

<< Zion Yeltsin >>

ALIAS: <<Cukrář>>

ZAMĚŘENÍ: <>
VĚK: <>
POHLAVÍ: <<Muž. Nemá žádné preference.>>
STATUS: << ALIVE >>
_____________________________________________________
DOVEDNOSTI:
<< ---OBYČ DOVEDNOSTI --- >>

///SCHOPNOST : VI - MILENCI [ THE LOVERS ] - << Jelikož je jeden z Jackers, ovládá IV. schopnost - schopnost Milenců. Může člověka naprosto ovládnout a donutit jej dělat, co si usmyslí. Dovést schopnost do nejvyššího levelu stojí ale hodně úsilí a tréningu. Při praktikování slabších úkonů, jako je například přesvědčení někoho k chůzi, či k jiné, psychicky a fyzicky nenáročné činnosti až tak náročné není a jediné, co můžeme na Jackerovi pozorovat, je zatmavení bělma. Nutno podotknout, že se musí také velmi soustředit, aby neztratil kontakt.
Pokud by chtěl přesvědčit člověka k závažnějšímu úkonu, kromě tmavého bělma, soustředěnosti a ztrátou sil, bude muset počítat i s upoutáním (pravděpodobně) nechtěné pozornosti žen a mužů v okruhu pár metrů, kteří budou mít až nepřirozenou touhu se s ním sblížit, konverzovat a seznamovat se.
Ovládaný člověk si po ukončení interakce nebude nic pamatovat a bude mít pocit, jako by se probudil ze spánku. Ovšem přihlížející si to samozřejmě pamatovat budou, proto je pro Jackera nejvýhodnější vyhledat pro svou schopnost vyhledat místo bez obecenstva.>>

CHARAKTERISTIKA : << NUTNO DOPLNIT >>
___________________________________________________________________________________________________

<< Aidan Treimer >> Aurvandil

3. listopadu 2016 v 16:53 | << JACKER / GUILLOTINE MEMBER >> |  ARCHIV POSTAV v HIJACKERU

<< Aidan Treimer >>

ALIAS: << Farenheit, jeho undercover jméno pod kterým je znám v silách Guillotiny >>

ZAMĚŘENÍ: << << Jacker undercover v silách Guillotiny - SWORDS >>>>
VĚK: << 37 >>
POHLAVÍ: << Muž, Heterosexuální. >>
STATUS: << ALIVE >>
_____________________________________________________
DOVEDNOSTI:
<< Jakožto Jacker využívá fragmentu Mága, když dokáže pořádně analyzovat schopnost jiného dokáže jej použít proti němu. Jinak je to válečný veterán, boje na blízko s chladnou zbraní nebo bez mu nejsou cizí, stejně jako přetáhnout někoho něčím co leží po ruce, stejně tak má zručnost se střelnými zbraněmi, ovšem do určité vzdálenosti a pod jistými podmínkami, není to žádný Deadshot a tak ne pokaždé se trefí. Je zběhlý ve své práci, ale poněkud ukvapený a to ne jen na činech, ale i na mysli. >>

///SCHOPNOST : I - Magician - Mág - Má podobnou schopnost jako je to u fragmentu XV. A IX. Čili kopírování, ovšem na rozdíl od těch dvou se liší tím, že kopíruje schopnosti dalších fragmentů, ovšem rozsah síly není tak rozmanitý, také vyžaduje více tréninku a zkušeností než u ostatních úlomků. Navíc Jacker s fragmentem I.
Se musí nejdříve jiného Jackera dotknout a vidět co jeho schopnost doká​​že, aby si proces mohl představit a zkopírovat. Aby změnil schopnost na další musí tento postup opakovat, zase se dotknout jiného Jackera, pokud už někdy viděl jeho schopnost dokáže jí zkopírovat bez problému. Sám osobě fragment I. je bezcenný, ovšem pokud má kolem sebe více Jackerů stává se z něj opravdu silný soupeř.

CHARAKTERISTIKA : << NUTNO DOPLNIT >>
___________________________________________________________________________________________________

<< Kirim >> EmmaJames

3. listopadu 2016 v 10:11 | << CIVIL >> |  ARCHIV POSTAV v HIJACKERU

<< KIRIM >>

ZAMĚŘENÍ: << Civil, iluzionista, ale hlavně barman v podniku ESCAPE ve Slums >>

VĚK: << 24let >>
POHLAVÍ: << Muž - homosexuál >>

STATUS: << ALIVE >>
_____________________________________________________
DOVEDNOSTI:
<< Již od ranného věku projevoval zájem o veškeré záhady společně s kouzly, která jej nakonec pohltila a začal se jim více věnovat a studovat. Díky toho dokáže upoutat pozornost ostatních jak potřebuje a zároveň získat, to co potřebuje on. Většinou se mu to hodí v situacích, kdy nemá skoro žádné peníze a potřebuje si nějaké vydělat, tak jde do ulic a za pomoci triků si něco málo vydělá, aby mohl přežít další dny. Dává si ovšem hodně pozor, aby na něj nepřišla policie a neskončil tak ve vězení, proto si dává pozor, aby byl malá ryba ve velkém rybníku, což mu vyhovuje, protože je pacifista. Nedokáže se nijak prát nebo bránit a vlastně celkově násilí nemá rád. >>
CHARAKTERISTIKA : << Kirim se narodil do silně věřící rodiny, ale jeho narození nebylo zrovna šťastné, jelikož si jeho matka ze zoufalosti a odtažitosti manžela užívala v náruči jiného muže a z tohoto hříchu vzešel právě Kirim. Delší dobu se to snažila matka utajit, ale později musela říci manželovi, že je těhotná, a tak mu napovídala, že to dítě je jeho, protože nechtěla vypadat v očích ostatních jako nějaká poběhlice. Otec byl nakonec tou zprávou nadšený, ale z celého srdce si přál, aby se mu narodila dcera, ale stal se pravý opak. Narodil se kluk.
A tak začala éra, na kterou si raději nechce tolik zavzpomínat. Matka byla posedlá tím, aby její manžel dítě přijal do rodiny, že začala pohlaví dítěte tajit a Kirima začala oblékat do dívčích šatů. Když byl malé miminko, tak to bylo nejjednodušší, ale postupem času se vše hůře a hůře maskovalo. Už tehdy nechápal proč se musí takto pro něj divně oblékat, nosit paruky, ale neměl jinou možnost než se s tím smířit a na nic se neptat. Jak roky plynuly bylo čím dál tím těžší mít normální dětství, ale hlavně schovat ten fakt, že mají syna a ne dceru. Jakmile na tuto pozapomenutou informaci otec přišel začal ihned běsnit a vyhrožoval matce, že se s ní rozvede a udělá ji ze života peklo. Proto se matka rozhodla vzít Kirima jednoho večera pryč z domu a zabalila jim věci. Odešli bydlet k rodinné příbuzné, která měla problém sama zvládat nájem, a tak se ji výpomoc hodila.
Od té doby bydlel Kirim pouze s matkou a její příbuznou. Otce od té doby nikdy více neviděl a vlastně ani po tom netoužil, protože konečně mohl žít normální život kluka. Hrát si s čím chtěl a hlavně nosit cokoliv chtěl a ne jenom dívčí šaty. Jednu dobu se věnoval klasickým hrám, které měli rádi ostatní kluci jako je kopaná, ale to ho nijak nenaplňovalo, proto se začal věnovat iluzím, které ho úplně pohltili. Nikdy nezapomene jak dostal od máminy kamarádky svůj první balíček karet, který ještě dodnes má.
Úderem osmnáctých narozenin se jeho vztah s matkou začal pořádně zhoršovat, protože byla nemocná a dosti náladová. Ne jednou jej vyhodila z domu a tak se rozhodl odstěhovat nadobro. Našel si byteček nedaleko baru ESCAPE, kde začal pracovat jako barman, aby si měl jak vydělat na nájem a jídlo. Ze začátku to pro něj byla povinnost, ale nakonec si našel k této práci cestu a určitou lásku. Většinou chodí do práce s dobrou náladou a úsměvem na rtech.
Bohužel zdravotní stav matky se natolik horšil, že se vztahy ještě více vyhrotily, takže s ní přestal mluvit. Díky toho se ale nemohl dozvědět, že za pár měsíců od jejich posledního rozhovoru zemřela a on si vyčítá, že neměl tu možnost se s ní alespoň rozloučit a nebo tam pro ní v nejtěžší chvíli jejího života byl. Snaží se na to moc nemyslet, ale jde mu to těžko.
Nemá rád jakoukoliv podobu násilí, nejspíše i proto se neumí nijak prát, bránit. Nikdy v tom neviděl nějaký smysl života. Jedinou výhodu má, že pravidelně cvičí a chodí běhat, takže jako úplně vychrtlé párátko nevypadá a nejspíše by dokázal protivníkovi utéct. Rád tráví čas vařením jídla u sebe doma, kdy si občas představuje, že je nějaká celebrita, která má vlastní kulinářský pořad, takže o to vtipněji to vaření někdy vypadá. Ve volném čase se snaží neustále zlepšovat ve své práci a tak i dobrovolně chodí na kurzy barmanství a občas nějaké nováčky i doučuje, když mají zájem. Mimo to tráví svůj volný čas hraním na housle, ale ne nějak veřejně protože se stydí a nejspíše by před plným publikem omdlel nervozitou a nebo by začal zvracet.
I přes to, že vypadá jako nějaký playboy, tak je nesmělý a plachý mladý muž, který je často uzavřený ve své společenské bublině. Nevadí mu to ani tolik. Na druhou stranu je slušnák, který ostatním pomáhá, když potřebují. Nemá kolikrát problém k sobě vzít cizího člověka a nechat ho tam přespat a nebo mu půjčit peníze. Myslí si, že je v lidech dobro a jenom jejich neblahé činy či okolnosti je svedou na špatnou cestu. Je u něj jedna zajímavost a to, že chodí pravidelně co čtrnáct dní na plasmu, což mu sice něco vynáší navíc, ale nedělá to kvůli toho, ale kvůli dobrému pocitu, že může někomu pomoct zachránit život. >>
___________________________________________________________________________________________________