<< Aidan Treimer >> Aurvandil

3. listopadu 2016 v 16:53 | << JACKER / GUILLOTINE MEMBER >> |  ARCHIV POSTAV v HIJACKERU

<< Aidan Treimer >>

ALIAS: << Farenheit, jeho undercover jméno pod kterým je znám v silách Guillotiny >>

ZAMĚŘENÍ: << << Jacker undercover v silách Guillotiny - SWORDS >>>>
VĚK: << 37 >>
POHLAVÍ: << Muž, Heterosexuální. >>
STATUS: << ALIVE >>
_____________________________________________________
DOVEDNOSTI:
<< Jakožto Jacker využívá fragmentu Mága, když dokáže pořádně analyzovat schopnost jiného dokáže jej použít proti němu. Jinak je to válečný veterán, boje na blízko s chladnou zbraní nebo bez mu nejsou cizí, stejně jako přetáhnout někoho něčím co leží po ruce, stejně tak má zručnost se střelnými zbraněmi, ovšem do určité vzdálenosti a pod jistými podmínkami, není to žádný Deadshot a tak ne pokaždé se trefí. Je zběhlý ve své práci, ale poněkud ukvapený a to ne jen na činech, ale i na mysli. >>

///SCHOPNOST : I - Magician - Mág - Má podobnou schopnost jako je to u fragmentu XV. A IX. Čili kopírování, ovšem na rozdíl od těch dvou se liší tím, že kopíruje schopnosti dalších fragmentů, ovšem rozsah síly není tak rozmanitý, také vyžaduje více tréninku a zkušeností než u ostatních úlomků. Navíc Jacker s fragmentem I.
Se musí nejdříve jiného Jackera dotknout a vidět co jeho schopnost doká​​že, aby si proces mohl představit a zkopírovat. Aby změnil schopnost na další musí tento postup opakovat, zase se dotknout jiného Jackera, pokud už někdy viděl jeho schopnost dokáže jí zkopírovat bez problému. Sám osobě fragment I. je bezcenný, ovšem pokud má kolem sebe více Jackerů stává se z něj opravdu silný soupeř.

CHARAKTERISTIKA : << NUTNO DOPLNIT >>
___________________________________________________________________________________________________
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama