<< Kirim >> EmmaJames

3. listopadu 2016 v 10:11 | << CIVIL >> |  ARCHIV POSTAV v HIJACKERU

<< KIRIM >>

ZAMĚŘENÍ: << Civil, iluzionista, ale hlavně barman v podniku ESCAPE ve Slums >>

VĚK: << 24let >>
POHLAVÍ: << Muž - homosexuál >>

STATUS: << ALIVE >>
_____________________________________________________
DOVEDNOSTI:
<< Již od ranného věku projevoval zájem o veškeré záhady společně s kouzly, která jej nakonec pohltila a začal se jim více věnovat a studovat. Díky toho dokáže upoutat pozornost ostatních jak potřebuje a zároveň získat, to co potřebuje on. Většinou se mu to hodí v situacích, kdy nemá skoro žádné peníze a potřebuje si nějaké vydělat, tak jde do ulic a za pomoci triků si něco málo vydělá, aby mohl přežít další dny. Dává si ovšem hodně pozor, aby na něj nepřišla policie a neskončil tak ve vězení, proto si dává pozor, aby byl malá ryba ve velkém rybníku, což mu vyhovuje, protože je pacifista. Nedokáže se nijak prát nebo bránit a vlastně celkově násilí nemá rád. >>
CHARAKTERISTIKA : << Kirim se narodil do silně věřící rodiny, ale jeho narození nebylo zrovna šťastné, jelikož si jeho matka ze zoufalosti a odtažitosti manžela užívala v náruči jiného muže a z tohoto hříchu vzešel právě Kirim. Delší dobu se to snažila matka utajit, ale později musela říci manželovi, že je těhotná, a tak mu napovídala, že to dítě je jeho, protože nechtěla vypadat v očích ostatních jako nějaká poběhlice. Otec byl nakonec tou zprávou nadšený, ale z celého srdce si přál, aby se mu narodila dcera, ale stal se pravý opak. Narodil se kluk.
A tak začala éra, na kterou si raději nechce tolik zavzpomínat. Matka byla posedlá tím, aby její manžel dítě přijal do rodiny, že začala pohlaví dítěte tajit a Kirima začala oblékat do dívčích šatů. Když byl malé miminko, tak to bylo nejjednodušší, ale postupem času se vše hůře a hůře maskovalo. Už tehdy nechápal proč se musí takto pro něj divně oblékat, nosit paruky, ale neměl jinou možnost než se s tím smířit a na nic se neptat. Jak roky plynuly bylo čím dál tím těžší mít normální dětství, ale hlavně schovat ten fakt, že mají syna a ne dceru. Jakmile na tuto pozapomenutou informaci otec přišel začal ihned běsnit a vyhrožoval matce, že se s ní rozvede a udělá ji ze života peklo. Proto se matka rozhodla vzít Kirima jednoho večera pryč z domu a zabalila jim věci. Odešli bydlet k rodinné příbuzné, která měla problém sama zvládat nájem, a tak se ji výpomoc hodila.
Od té doby bydlel Kirim pouze s matkou a její příbuznou. Otce od té doby nikdy více neviděl a vlastně ani po tom netoužil, protože konečně mohl žít normální život kluka. Hrát si s čím chtěl a hlavně nosit cokoliv chtěl a ne jenom dívčí šaty. Jednu dobu se věnoval klasickým hrám, které měli rádi ostatní kluci jako je kopaná, ale to ho nijak nenaplňovalo, proto se začal věnovat iluzím, které ho úplně pohltili. Nikdy nezapomene jak dostal od máminy kamarádky svůj první balíček karet, který ještě dodnes má.
Úderem osmnáctých narozenin se jeho vztah s matkou začal pořádně zhoršovat, protože byla nemocná a dosti náladová. Ne jednou jej vyhodila z domu a tak se rozhodl odstěhovat nadobro. Našel si byteček nedaleko baru ESCAPE, kde začal pracovat jako barman, aby si měl jak vydělat na nájem a jídlo. Ze začátku to pro něj byla povinnost, ale nakonec si našel k této práci cestu a určitou lásku. Většinou chodí do práce s dobrou náladou a úsměvem na rtech.
Bohužel zdravotní stav matky se natolik horšil, že se vztahy ještě více vyhrotily, takže s ní přestal mluvit. Díky toho se ale nemohl dozvědět, že za pár měsíců od jejich posledního rozhovoru zemřela a on si vyčítá, že neměl tu možnost se s ní alespoň rozloučit a nebo tam pro ní v nejtěžší chvíli jejího života byl. Snaží se na to moc nemyslet, ale jde mu to těžko.
Nemá rád jakoukoliv podobu násilí, nejspíše i proto se neumí nijak prát, bránit. Nikdy v tom neviděl nějaký smysl života. Jedinou výhodu má, že pravidelně cvičí a chodí běhat, takže jako úplně vychrtlé párátko nevypadá a nejspíše by dokázal protivníkovi utéct. Rád tráví čas vařením jídla u sebe doma, kdy si občas představuje, že je nějaká celebrita, která má vlastní kulinářský pořad, takže o to vtipněji to vaření někdy vypadá. Ve volném čase se snaží neustále zlepšovat ve své práci a tak i dobrovolně chodí na kurzy barmanství a občas nějaké nováčky i doučuje, když mají zájem. Mimo to tráví svůj volný čas hraním na housle, ale ne nějak veřejně protože se stydí a nejspíše by před plným publikem omdlel nervozitou a nebo by začal zvracet.
I přes to, že vypadá jako nějaký playboy, tak je nesmělý a plachý mladý muž, který je často uzavřený ve své společenské bublině. Nevadí mu to ani tolik. Na druhou stranu je slušnák, který ostatním pomáhá, když potřebují. Nemá kolikrát problém k sobě vzít cizího člověka a nechat ho tam přespat a nebo mu půjčit peníze. Myslí si, že je v lidech dobro a jenom jejich neblahé činy či okolnosti je svedou na špatnou cestu. Je u něj jedna zajímavost a to, že chodí pravidelně co čtrnáct dní na plasmu, což mu sice něco vynáší navíc, ale nedělá to kvůli toho, ale kvůli dobrému pocitu, že může někomu pomoct zachránit život. >>
___________________________________________________________________________________________________
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama