<< Seojun Sam >> DamDam

14. listopadu 2016 v 12:37 | << CIVIL >> |  ARCHIV POSTAV v HIJACKERU

<< Seojun Sam >>

ALIAS: << Sam >>

ZAMĚŘENÍ: << Civil, obyčejný prodavač v hudebninách. >>
VĚK: << 21 >>
POHLAVÍ: << Muž. Co se orientace týče, tyhle věci, jakožto vztahy a podobné věci, ho moc nelákají, dalo by se říct, že jej to spíše táhne k asexualitě, ale kdo ví. On určitě ne. >>
STATUS: << ALIVE >>
_____________________________________________________
DOVEDNOSTI:
<< Na prodvače je až přehnaně inteligentní, přičemž jeho inteligence jen tence hraničí s jízlivostí a sarkasmem. Navzdory svému ˜˜˜˜"zkřehlému" vzhledu, není snad nikdo v jeho v okolí a zná jej, kdo by se s ním chtěl dostat do křížku. Ano, není to kdo ví jaký rváč, ale bolestivou ránu do rozkroku, případně kopanec pod koleno, rozhodně zasadit umí. A pekelně to bolí věřte mi. Velmi mu jdou počty, což jistě stojí za zmínku v sekci dovednosti. >>


CHARAKTERISTIKA :
<< Sam, tak jak mu nikdo nikdy jinak neřekne, je typickým příkladem obyčejného civila, od kterého byste nečekali nic vurušujícího. Ač nerad, v davu lidí by vás mohl zaujmout pouze svým orientálním vzhledem, je to totiž Asiat, a díky svému původu si tak vysloužil tak jedinou zvláštnost, jestliže však vaše oči neoplývají zrakem orla, je možné, že jej právě v tom výše zmíněném davu lidí snadno přehlédnete a to proto, že po svých předcích zdědil velmi chabou výšku, která se rovná 164 centimetrům. Co nepobral do výšky, to pobral do rozumu a nevrlé povahy, ale o tom až později. Jeho hubená postava chodí odívaná do různých barev, nikdy si nevybírá, prostě bere to, co se naskytne, nikdy nepohrdne volným trikům, svetrům a mikinám, mezitím co džíny volí raději úzké. Ve kterémkoli počasí nosí, pro něj typické, odrbané tenisky.
Na krku věčně skloněném někam k zemi, je zakotvena hlava, tvaru opravdu pravidelného vejce postaveného na špičce, jež je pokryta medově blond vlasy, jejich barvu ovšem získal pravidelným barvením, zastřiženy jsou do účesu, který si dovolím nazvat, undercut podle hrnce. Abych to lépe vysvětlil - medové vlasy jsou kolem dokola hlavy zastřiženy až po uši, přičemž jsou od úrovně uší až po místo za krkem vyholeny na delší strniště, zkrátka, jako kdybyste mu na hlavu posadili kastrol a jen to ošmikali.
Bledý obličej většinu času osidluje kamenný výraz, který lehce naznačuje, že je jeho majitel lehce mimo, ale věřte mi, jeho očím nikdy nic neuteče. Jediná věc na jeho nudném obličeji, která by vás mohla zaujmout, je pár mandlovitých temně hnědých očí s pronikavým pohledem. Při úsměvu, nebo jeho pouhém náznaku, se oči mění na dvě černé housenky. No, nebuďme na omylu, úsměv na jeho růžových rtech není tak vzácný, jak se zdá, jen si ho musíte zasloužit. Nutno podotknout, že na zákazníky se niky neusmívá! Dále je nájemcem obličeje baculatější nos a tmavší, nijak husté ani moc tenké, obočí.
Dle jeho bledé pokožky, snadno usoudíme, že na slunci se moc často nenachází, s čistým svědomím můžu říct, že se mu dokonce vyhýbá.
Ah… Samova povaha je složitým oříškem i pro něj samotného. Seojun patří mezi ten typ lidí, co je raději poslouchá než mluví, ale jakmile se téma konverzace stočí na něco, co jej zajímá, sám sebe nezná a svá moudra a připomínky sype na všechny strany a to bez přestávky, dokud jej někdo nezarazí nebo své poznatky úplně vyčerpá.
Pro cizí lidi může působit velmi úzkoprse a odtažitě, jako člověk, který by nikdy nikomu neublížil a nezanadával. Bohužel, opak je pravdou. Jakmile jej blíže poznáte, zjistíte, že není tak plachý jak se může svým zjevem nejprve zdát. Neustále se stará jen o sebe a své dobro, je arogantní a velmi rád všechny uráží. Sarkasmus používá tak často, že ani on sám není s to říct, kdy danou věc myslel vážně a kdy ne. Je tvrdohlavý a vždy si stojí za svým názorem, který považuje za jediný správný, ovšem se dá ale přeargumenovat.
Nerad vystupuje před velkým množstvím lidí, nesnáší davy lidí a nesnese pronikavé pohledy cizích. Raději vyniká ve společnosti jednoho až dvou lidí. Často se chytí, jak sedí u obrovského okna malých hudebnin a jen tak sleduje počínání lidí uspěchaného světa za sklem. Je velmi bystrý a jen málo věcí mu unikne. Je přehnaně čistotný.
Kdybych ho měl ohodnotit z pohledu zákazníka v hudebninách, rozhodně bych ho zvolil jako nejhoršího zaměstnance na světě. Ano, zákazníky obslouží bez remcání, ale s jasně viditelnou nechutí, která z něj přímo čiří na všechny strany, takže bacha, abyste se neumazali.
Hudbu miluje nadevše, ale že by pracoval v něčem takovém se mu vždy hnusilo. No, a teď je tady. Místo toho, aby dělal hudbu, žil hudbu… Tak jak si vždy přál. Sem tam se pokusí o to, nějakou písničku složit, ale za nic to nestojí, bohužel.
Má rád déšť, dobré jídlo a obří akvária! Nerad běhá a plave.
Sam se narodil do milující rodiny dvou lidí jako první a poslední dítě. Jeho otec pracoval jako podřadný obchodník, matka byla bez práce a starala se o domácnost jako vzorná hospodyňka. Malý Seojun měl klidné dětství, sice si jeho rodiče nemohli dovolit mu koupit ty nejlepší dárky, ale co se týče rodičovské lásky, nikdy nestrádal a vždy se mu všichni plně věnovali. Rodiče jej vždy nenápadně vedli ke kariéře doktora, to se mu ale ovšem nelíbilo, stál si za svým názorem, že bude psát písničky populárním kapelám a prorazí tak ve světě. Vinou svého hloupého nápadu, se v sedmnácti letech rozhodl, že se vydá uskutečnit své sny, opustil rodiče a nechal po sobě jen neuklizený pokoj s plesnivou sklenicí pod postelí.
Nejednomu člověku stačilo jen rychle přejet očima jeho hudební výtvory na cárech papíru, aby zjistil, že to prostě nestojí za nic. Rádoby hudebníci Sama vždy jen odbyli slovy "zkus to příště, chlapče" a hleděli si dál svého. On se ale nevzdal! Našel si práci v hudebninách, což v jeho plánech nebylo, ale musí se nějak uživit, a dál své psaní zkouší dál.
S rodiči se stýká, i když jim nakecal, že skládá pro imaginární kapelu, kterou si vymyslel. >>
___________________________________________________________________________________________________
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama