<<Zion Yeltsin>> tentacleTherapist

9. listopadu 2016 v 9:20 | << JACKER >> |  ARCHIV POSTAV v HIJACKERU

<< Zion Yeltsin >>

ALIAS: <<Cukrář>>

ZAMĚŘENÍ: <>
VĚK: <>
POHLAVÍ: <<Muž. Nemá žádné preference.>>
STATUS: << ALIVE >>
_____________________________________________________
DOVEDNOSTI:
<< ---OBYČ DOVEDNOSTI --- >>

///SCHOPNOST : VI - MILENCI [ THE LOVERS ] - << Jelikož je jeden z Jackers, ovládá IV. schopnost - schopnost Milenců. Může člověka naprosto ovládnout a donutit jej dělat, co si usmyslí. Dovést schopnost do nejvyššího levelu stojí ale hodně úsilí a tréningu. Při praktikování slabších úkonů, jako je například přesvědčení někoho k chůzi, či k jiné, psychicky a fyzicky nenáročné činnosti až tak náročné není a jediné, co můžeme na Jackerovi pozorovat, je zatmavení bělma. Nutno podotknout, že se musí také velmi soustředit, aby neztratil kontakt.
Pokud by chtěl přesvědčit člověka k závažnějšímu úkonu, kromě tmavého bělma, soustředěnosti a ztrátou sil, bude muset počítat i s upoutáním (pravděpodobně) nechtěné pozornosti žen a mužů v okruhu pár metrů, kteří budou mít až nepřirozenou touhu se s ním sblížit, konverzovat a seznamovat se.
Ovládaný člověk si po ukončení interakce nebude nic pamatovat a bude mít pocit, jako by se probudil ze spánku. Ovšem přihlížející si to samozřejmě pamatovat budou, proto je pro Jackera nejvýhodnější vyhledat pro svou schopnost vyhledat místo bez obecenstva.>>

CHARAKTERISTIKA : << NUTNO DOPLNIT >>
___________________________________________________________________________________________________
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama