Září 2018

<< Ruby Marten >> Dahaka

3. září 2018 v 9:38 | << JACKER >> |  CHARAKTERY VE HŘE

<< Ruby Marten >>

ALIAS: << Rigger >>
VĚK: << 28 >>
ZAMĚŘENÍ: << JACKER - opravářka, mechanička, opraví kde co, od motorek, po domácí spotřebiče ve svém volném čase. Jinak spolupracuje nejčastěji jako mechanik u Dirty Road
>>
POHLAVÍ: << Žena >>

STATUS: << ALIVE >>
_____________________________________________________

DOVEDNOSTI:
<< Bystrý rozum, a také velká láska ke strojům, které má radši než lidi. Od malička se pohybovala s otcem mezi techniky a už ve třech letech místo panenky dostala dětské nářadíčko. V pěti byl jejím přítelem šroubovák a sada klíčů. Milovala to, zjistit, jak věci fungují a opravit je. Otec na ní byl pyšný, i když snil spíš o chlapci. Ruby zvládá opravit jak pojízdnou techniku, auta a motorky, tak i domácí spotřebiče a další věci. Jakmile pochopí, jak daná věc funguje, je schopná jí opravit.
Další dovedností je mrštný jazyk, je dost ukecaná a hlavně...také k jejím dovednostem patří, postarat se sama o sebe. Pěstní souboj pro ní není problém.
>>
///SCHOPNOST :<
- SÍLA [ STRENGHT]. Zatím prakticky nerozvinutá, ale Ruby zjistila, že občas se dokáže vyhnout kopanci od vodivých drátů, strkala prsty i do zásuvky a nic. Také při velkém vypětí, když jí chtěl jeden mameluk znásilnit mu ubalila pěstí a vyrazila několik zůbů a zlomila čelist. Jak se jí to s jemnou ručkou povedlo dodnes nechápe. Věří, že to byl nával adrenalinu, i když tehdy cítila, jak je její pěst pevná, jako zeď za jejími zády. Ale to byly jen dva ojedinělé incidenty.>>

CHARAKTERISTIKA :
<< Ruby je na pohled opravdu jemná, křehká dívka. Měří totiž jen 160 cm, je opravdu maličká. Vlasy si už od puberty barví na ohnivě nebo rudě červenou, protože tato barva vystihuje její ohnivou povahu. Jelikož je tak maličká, ráda nosí vysoké podpatky, nebo punkové boty na podpatku. Málokdy jí ovšem uvidíte v šatech, dává přednost kalhotám, či kraťasům. I když má opravdu hezké tělo, bez velkých jizev, nerada ho ukazuje a je trochu stydlivější. Do plavek byste jí museli donutit silou, nebo vydíráním. To, co je na Ruby ale zvláštní a čeho si všimne každý je fakt, že trpí heterochromií, tedy každá z jejich duhovek má odlišnou barvu. Dříve to skrývala jak jen se dalo, nechávala si přehozenou afinu přes jedno oko, ale z toho dospěla a teď nejraději svoje přírodně vlnité vlasy nosí v culíku, nebo rozpuštěné. Žádný složitější účes si udělat opravdu neumí. Neměl jí to kdo naučit. Taktéž je to i s líčením, které prakticky nepoužívá, protože neví, jak. Nijak jí to ale v životě nechybí. Většinou nosí ráda jak upnuté věci, tak volnější, pánské oblečení. Jelikož nepatří k úplně vyhublým ženám, má silnější stehna a také větší pozadí i poprsí. Taková klasická holka krev a mlíko. Také v chladném období ráda volí nějakou čepici, nebo kšiltovku.
Ruby je spíše ten klukovský typ dívky. Ráda a často mluví sprostě, je sarkastická a ironická a když se jí nelíbíte, dá vám to jasně najevo. I přes svou výšku se nebojí jít do sporů i s dvakrát větším mohutným chlapem a dokonce se nebojí takovému ubalit pěstí. Není žádná slečinka a s pěstmi to opravdu umí. I ten kopanec tvrdým podpatkem často bolí. Ovšem Ruby neovládá žádná bojová umění, jen...praní, co jí naučila ulice. Možná by se dala označit i jako drzá, má dost vyhraněný názor na mnoho věcí, má však i srdce na správném místě. Jen ho neradě někomu otvírá.
Ruby se narodila v chudé čtvrti. Její maminka byla švadlena ale tři roky po jejím narození zemřela na horečku. Otec neměl peníze na drahé léky. Vyrůstala tak s otcem, který byl celé dny v práci. Musela si vařit sama, postarat se o sebe už v ranném věku. A aby se zalíbila otci, snažila se ho občas při práci doprovázet. Otec jí učil všechny způsoby opravování různých věcí, poučoval jí jak co a kam zašroubovat a pro malou dívku to byl ráj, když s ní otec jednal jako s dospělou. Učila se velmi rychle, ale dívčí věci jí nikdy nešly. Dodnes neumí vařit, udělat si účes, nalíčit se a šití je pro ní španělská vesnice. Doufala, že jí jednou otec předá řemeslo, ale ani po dvacátém roku života mu nepřišla dostatečně dobrá, to si alespoň myslela. Otec pro ní chtěl vždy mnohem víc, než se hrabat v matkách a oleji. Bohužel jí to však nestačil říct, protože měl vážnou nehodu, při opravování kotle, který na něj spadl Ruby u toho byla, snažila se celé hodiny otce držet při životě, byť bylo jeho tělo rozdrceno, jeho mysl jako by jí nechtěla opustit. Snažila se hodiny volat o pomoc, ale nikdo nepřišel a ona se bála otce opustit. Našli je oba až za dva dny, kdy jim přišlo divné, proč jejich tepelný kotel stále nefunguje..
Otcova smrt Runby hodně zdrtila. Rozhodla se ale převzít jeho štafetu. V jejich malém domě tak soukromě začala opravovat různá zařízení a v garáži motorky. Dostala se tak daleko, že postavila z náhradních dílů celou motorku, se kterou dokonce vyhrála závod Dirty Road. Jela jedinkrát tuto jízdu a přišla při ní o svého dobrého kamaráda. Ovšem její práce na motorce se stala legendární a proto jí přijali jako mechaničku právě pro tuto akci...>>
___________________________________________________________________________________________________